Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Karina odpowiedział w temacie: O:Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Ja uczyłam się zawodu 3 lata, ale 7 lat temu i teraz mam braki. Więc dokształcam się w salonie bo chce pracować w zawodzie.
Pierwszy miesiąc sprzatałam i farbowałam odrosty . Drugi pasemka , balejaże , farby na całości, modelowanie na szczotki długich włosów i prostowanie. I chodź wyglądam poważnie , nie jestem na stażu czuje się jak uczeń w szkole bo ciągle muszę latać na miotle i szmacie. Przez to czuje się trochę nie pewnie , bo jak klientki widzą ze pracownica więcej sprząta niż robi fryzury traktują jak pomocnika (sprzątaczkę) a nie jak fryzjerkę.

neti_89 odpowiedział w temacie: O:Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

ja się za dobrego fryzjera na razie nie uważam... wiem, że muszę popracować przede wszystkim nad szybkością. W technice też znajdą się jakieś błędy. Jak na razie nie miałam bardzo niezadowolonych klientów... Ale stres i tak dalej jest. Głowy do góry dziewczyny :) Więcej pewności siebie i damy radę :D

fryzjer odpowiedział w temacie: O:Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Ja mam tylko jeden sposób na stres dużo "piję" ale tak na serio to zawsze zostawiam swoje problemy w pracy i zapominam o nich.
Po za tym trzeba się przyzwyczaić do klientów i dużo z nimi rozmawiać na początku a potem będzie już tylko lepiej.

Zaren odpowiedział w temacie: O:Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

1. Dobra kawa z rana i sniadanie
2. Usmiech
3. Pewnosc siebie

= lub krople uspokajajace :P

[img]...

eleonora odpowiedział w temacie: O:Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Sama juz nie mam siły na niektórych klientów

fb_406571296448571 odpowiedział w temacie: O:Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Faktycznie bywa ciężko.ale taą już sobie pracę wziełysmy i trzeba sie pogodzić,że niektórzy mają nierówno pod sufitem ;) Sama przestałam sie już wieloma rzeczami przejmować chociaż jak zaczynałam pracę jako fryzjerka to również mialam pewne problemy ze stresem. Trzeba sobie uświadomić,że praca to praca i nie ma co narażać swojego zdrowia dla osób, które są głupie.
A i polecam suplementację magnezu. Często jest to o wiele bardziej skuteczne niż faszerowanie się jakimikolwiek lekami na stres....
http://stresozaradni.pl/coztymstresem

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• bulba Avatar Jaki krem do skóry wrażliwej?

Ja bym najpierw wybrała się do dermatologa, może coś mądrego powie. Ja ze swojej strony mogę...

Ostatni post przez bulba

• bulba Avatar Będę mamą

Bravo! gratulacje! najlepiej wybrać się do lekarza, żeby potwierdzić :)

Ostatni post przez bulba

• bulba Avatar Swędząca skóra zimą

Dla mnie okres jesienno-zimowy te ż jest fatalny. I tylko w tym okresie skóra jest wysuszona,...

Ostatni post przez bulba