jak zrobic kurs fryzjerski?

misterere stworzył temat: jak zrobic kurs fryzjerski?

hej dziewczyny, chciałabym się was poradzić w kwestii kursu.od dłuższego czasu upewniam się w tym , ze fryzjerstwo to moje powołanie, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwośc zrobienia kursu bezposrednio w salonie, czy potrzeba pośredników (pożeraczy kasy pseudo szkoleniowców), babka ze szkolenia zaproponowała mi 300 h w salonie za 2 tys,i niby mogłabym wybrac sobie salon, ale dowiadywać mi się samej nie kazała, podobno ona wie jak zagadać,jeśli chciałabym mieć akurat w tym a nie innym salonie ten kurs, ale czy można jakoś ominąć takiego posrednika???????czy fryzjer ma uprawnienia do przeprowadzenia kursu?prosze o odp , z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

fryzjer odpowiedział w temacie: O: jak zrobic kurs fryzjerski?

Hej, teoretycznie można pominąć takiego pośrednika ale to Ty musisz pochodzić i popytać się w salonie gdzie chcesz mieć praktykę.

Kukusia142 odpowiedział w temacie: jak zrobic kurs fryzjerski?

Hej, ja uważam, że najlepsze kursy oferuje HairXtend, bo po nich faktycznie moje umiejętności strzyżenia wzrosły. Co więcej oferują praktyki na żywych modelach, a to o wiele bardziej przydatne niż bawienie się w plastikowe główki. Spodobały mi się bardzo ich kursy ze strzyżenia męskiego i barberingu, także polecam :)

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum