Ponowna nauka w zawodzie Fryzjer?

fb_2850269681864043 stworzył temat: Ponowna nauka w zawodzie Fryzjer?

Witam jestem Bartek mam 26 lat.
Jakies 6 lat temu skonczylem szkole zawodowa gdzie uczylem sie przez 3 lata w tym zawodzie majac praktyki caly czas w szkole , uczac sie przede wszystkim na glowkach. Szkole ukonczylem ale nie zdalem egzaminu koncowego a nawet nie przystapilem do pisemnego ani praktycznego poniewaz Panie z praktycznych zajec nie dopuscily mnie przez braki w niektorych technikach. Nie dopuscily poniewaz troche opuszczalem zajecia przez problemy w szkole na ktorych chcialem byc ale nie moglem bo sie balem czasami przyjsc. Panie powiedzialy mi , ze mam 5 lat.
Panie powiedzialy mi , ze mam 5 lat na zdanie egzaminow , 5 lat niestety juz minelo . A od 2013 roku skonczylem liceum zaoczne I pracowalem jako lakiernik proszkowy fajna praca ale niedawno zostalem zwolniony I nie wiem co robic ze swoim zyciem poniewaz poniewaz bardzo chcialbym byc Fryzjerem ale nie wiem czy nie jest juz za pozno. Czuje , ze mam tak zwany deyg do tego poniewaz strzyzenie meski mi wychodzi a damskie rowniez nawet ale czuje , ze mam braki ale np z koloryzacji farbowania jestem prawie zielony, potrafilbym odrosty zafarbowac I koncowki ale co do doboru do klientki/ta to ciemny jestem. I moje pytanie jest takie czy moge cos zrobic jeszcze by zostac tym upragnionym niespelnionym fryzjerem ? BardO chcialbym pracowac w tym zawodzie I cUlbym sie spelniony , ze robie cos fajnego w zyciu bc o sprawia mi frajde I przyjemnosc I czuc sie dumny , ze moge sie przycYnic do tego zeby ktos fajnie wygladal.
Prosze o odpowiedzi fachowcow I obeznanych , z gory dziekuje I Pozdrawiam goraco :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena