Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Agniesia.S odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Jeśli chodzi o skuteczne i niezwykle przydatne szkolenia, to ja polecam zawsze te, organizowanie przez Akademię Berendowicz&Kublin.

Niezwykłe techniki i zawsze profesjonalni fryzjerzy.
Najbliższe szkolenia już 27 lipca. Więcej informacji pod adresem: http://www.berendowicz-kublin.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

roza-may odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Ja jakiś czas temu ukończyłam kurs w akademii Gnatyshyn w Warszawia przy Pasażu Ursynowskim 9. Super trenerzy, wszystko krok po kroku objaśniają i pokazują. Więcej zdobyłam wiedzy i praktyki po tym kurskie niż przez wszystkie lata nauki w szkole. Dość droga-we są one, ale jak się chce liczyć w zawodzie, to trzeba też zainwestować w siebie.

Kukusia142 odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Ja osobiście polecam kursy oferowane przez HairXtend. Wczesniej przechodziłam inne szkolenia fryzjerskie ale chyba te ostatecznie rozwinęły we mnie na nowo potencjał strzyżenia. Co więcej miałam możliwość robienia fryzur na żywych modelach. Teraz wreszcie strzyżenie idzie mi łatwo i równiutko :) Tutaj są ciekawe kursy strzyżenia męskiego i barberingu

PrzemekBBA odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Witam

Przyznam się na wstępie że nie mam zbyt wielkiego pojęcia o fryzjerstwie natomiast postanowiłem spróbować swoich sił w tym zawodzie. Mieszkam i pracuję za granicą, obecnie w Amsterdamie natomiast mam w planach przeprowadzkę do uk, natomiast zebrałem opinię na temat kursów prowadzonych w UK i dowiedziałem się że nie za wiele się tam nauczę.
Mam w planach przyjechać zatem do polski i zrobić jakiś intensywny kilkumiesięczny kurs który da mi podstawy do pracy w zawodzie, stąd też moje pytanie jaki kurs wybrać?

sam natrafiłem na kilka ofert i najbardziej do mnie ta przemawia:
XXXXX

natomiast pytanie do profesjonalistów - czy znacie jakieś inne kursy godne polecenia na start w zawodzie? Jak waszym zdaniem powinienem "wejść w branżę"?

Rouge odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Ja korzystam ze szkoleń w firmie Progress we Wrześni. Szczerze polecam jeśli ktoś chce udoskonalić swoje umiejętności.

Pozdrawiam

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena