Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Doro stworzył temat: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Witam, szukam szkoleń/ kursów fryzjerskich dla początkujących (lub osób posiadających baardzo podstawową wiedzę z zakresu fryzjerstwa ;)). Przeglądając strony internetowe znalazłam rożne oferty np. ATF we Wrocławiu, Akademię B&K w Katowicach, Akademię Curyło,Maniewski Kraków lub Warszawa, Akademia Stylizacji M.P Babicz Kraków itd. Zależy mi na tym żeby szkoła rzeczywiście przygotowała do zawodu fryzjera i druga kwestia równie dla mnie ważna to certyfikat w języku angielskim . Liczę, że ktoś zechce podzielić się swoim doświadczeniem związanym z "edukacja fryzjerską" oraz pomożecie w wyborze tej jednej -najlepszej- z wielu ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Doro odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Jeśli ktoś coś wie ( albo chociaż słyszał od kogoś) na temat szkoleń w wymienionych przeze mnie czy innych szkołach to proszę napiszcie. Każda informacja jest dla mnie cenna :)

cioskowa odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Witaj. Najlepiej zapytać przy cechu, nawet jeśli nie mają swojej jednostki szkolącej to jakąś pewnie wskażą. Co do certyfikatu w języku angielskim, może być różnie, no ale zawsze możesz sobie przetłumaczyć na własna rękę. Ja co prawda nie miałam takiego problemu, bo dostałam na mojej uczelni ( WSB )dokumenty już przetłumaczone, ale wiem, że nie wszędzie i nie zawsze tak jest, ale moje obserwacje dotyczą głównie uczelni wyższych, to co dopiero mówić gdzie indziej. Nie liczyłabym na to.

sara odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Witam, ja ukończyłam kurs na Akademii Gnatyshyn w Warszawie. Wprawdzie był on przeznaczony dla zaawansowanych już w fryzjerstwie, bo dotyczył nowoczesnych technik koloryzacji, ale z tego co wiem to prowadzą również kursy dla początkujących. Najlepiej wejdź na ich stronę i skontaktuj się z nimi osobiście.

Kichot odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

W Artystycznej Alternatywie możesz sobie skończyć Tygodniową Szkołę Stylizacji tutaj są szczegóły i program kursu http://artystyczna-alternatywa.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-ze-stylizacji/ nie ma żadnej zaliczki, uczysz się na przykład analizy sylwetki, i typów figur. Kurs prowadzą 2 doświadczone stylistki – Joanna Jawor i Agnieszka Rokosa.

roza-may odpowiedział w temacie: Kursy, szkolenia...- i co tu wybrać??

Niedawno byłam na kursie w akademii Gnatyshyn na Ursynowie. Super prowadzący, wszystko krok po kroku objaśniają i pokazują. Więcej zdobyłam wiedzy po tym kursie niż przez wszystkie lata nauki w szkole. Dość droga-we są to kursy, ale jak się chce liczyć w zawodzie, to trzeba też zainwestować w siebie.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena