Kurs fryzjerski -pomocy !!!

idzioslaw stworzył temat: Kurs fryzjerski -pomocy !!!

Witam od września zaczynam zaoczny kurs fryzjerski !!! mam pytanie dużo sie na nim nauczę ?bo jestem bardzo ambitnym człowiekiem ... bo po studiach to ja już wiem ze nie bedę miec pracy. Moje pytanie brzmi jaki podstawowy sprzęt musze miec na takim rocznym kursie ? i jaka jest szansa pracy po takim kursie ? pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

sheep odpowiedział w temacie: Odp: Kurs fryzjerski -pomocy !!!

Cześć :)
Ja też we wrześniu wybieram się na kurs fryzjerski- mój będzie trwał około 80 godzin! Grupa ma liczyć około 2-3 osób. Też jestem bardzo ciekawa, czy zdobędę takie umiejętności, żeby zacząć pracę w zawodzie. Moja fryzjerka powiedziała mi, że 80 godzin to trochę za mało. Wiadomo, w tym zawodzie liczy się praktyka. Ja jestem dobrej myśli. Znajomi mają salon, więc może do nich pójdę na praktykę.... Powodzenia! :)

idzioslaw odpowiedział w temacie: Odp: Kurs fryzjerski -pomocy !!!

Hej ja mam roczny kurs fryzjerski zobaczymy trochę sie boje !!! ale myślę ze dam radę ... kończe za rok dwa fakultety na studiach i wiem ze nie będę mieć pracy .... ZAWSZE MOIM MARZENIEM BYŁO BYC FRYZJEREM !!! i teraz je chyba w końcu zrealizuje !!! Fajnie ze odpisałaś na mojego posta możemy dalej się wspierać PODCZAS KURSU JEJEJEJE

sheep odpowiedział w temacie: Odp: Kurs fryzjerski -pomocy !!!

A ile godzin wychodzi w ciągu tego roku?? No bardzo jestem ciekawa tego swojego kursu. A co studiujesz? Czemu myślisz, że nie będziesz mieć pracy? Ja też sobie marzę od jakiegoś czasu o fryzjerstwie :) Jesteś z Warszawy??Pozdrowienia

idzioslaw odpowiedział w temacie: Odp: Kurs fryzjerski -pomocy !!!

Wiesz co nie powiem ci ile godzin będzie trwa ten roczny kurs wiem ze zajęcia sob/ niedz. Studiuje dwa kierunki jeden humanistyczny - Politologia, drugi inż. Rolnictwo . Ja jestem z Bydgoszczy i też tam będzie się odbywał ten kurs !!! Mam trochę leków i obaw ale wszystko rozwieją zajęcia heheeh liczy się kreatywnośc i pomysłowość :)

paula0116 odpowiedział w temacie: Odp: Kurs fryzjerski -pomocy !!!

witam , i jak idzie kurs ? ja takze jakis czas temu sie zapisalam i nie jestem zadowolona , to nie to czego oczekiwałam , moze dlatego ze za duzo osób jest w mojej grupie . szczerze nauczyłam sie wiecej sama . ;/

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena