Loreal a Matrix

magnes_pl stworzył temat: Loreal a Matrix

Wiem, że podobny wątek już był dość niedawno, ale może ktoś jeszcze zdecyduje się napisać kilka słów. Moja działalność zostanie poszerzona o stanowisko fryzjerskie, a że na fryzjerstwie to ja się znam jak mój kot na podróżach kosmicznych to mam pytanie do Was.

Muszę wybrać kosmetyki, nie chciałabym za szybko zmieniać, wolę przyzwyczaić od początku moich klientów że jest to ta a nie inna linia. MUSZĘ z pewnych względów wybrać pomiędzy Matrixem a Lorealem, i jest to dla mnie baaaardzo trudny wybór bo nie znam się na tym kompletnie. I stąd moje pytanka:

1 Którą markę z tych dwóch wybralibyście i choć w dwóch słowach dlaczego

2 Czy powinnam najpierw znaleźć fryzjera a potem kosmetyki? Bo spotkałam się z opinią, nie wiem czy słuszną, że fryzjer nie będzie chciał pracować na nieznanych mu kosmetykach, chociaż brzmi to dość absurdalnie dla mnie.

Pozdrawiam
Marta

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ania2036 odpowiedział w temacie: Re: Loreal a Matrix

Matrix jest bardzo dobry .chociaz jak zatrudnisz fryzjerkę to wyślij na szkolenie bo koloryzacja jest troszkę skomplikowana .jak będzie mało doświadczona to się sama nie połapie . Loreal jest równie dobry i prostszy . nie wiem czy wiesz ale Matrix to odłam loreala

magnes_pl odpowiedział w temacie: Re: Loreal a Matrix

Wiem, że to odłam, o ile się nie mylę to loreal kupił sobie kiedyś matrixa, zastanawiam się, czy ma znaczenie to czy zdecyduję się na loreal professionel czy matrix... czy jest między nimi przepaść, czy marki te są porównywalne.... czy jest to tak, że matrix to bardziej ekskluzywna marka w obrębie loreala czy po prostu dwie profesjonalne linie istniejące obok siebie równocześnie... czy mam sobie wybrać po prostu którąś losowo, czy istnieją jakieś za i przeciw obu... :)

Gaja odpowiedział w temacie: Re: Loreal a Matrix

ja bym to posegregowała tak na pierwszym miejscu kerastase,następnie l'oreal,a za nim matrix.Gdybym miała wybierać pomiędzy l'oreal a matrix to zdecydowanie to pierwsze.Dlaczego l'oreal?Po pierwsze jeśli chodzi o koloryzację to bardzo duża gama kolorów i farby dobrej jakości,po drugie bardzo dobre środki do stylizacji(jeśli chodzi o matrixa to ze środków do styl.byłam niezadowolona)po drugie l'oreal to dobrze znana marka ,dobrze rozpoznawalna i reklamowana.

spidi odpowiedział w temacie: Re: Loreal a Matrix

A dla mnie jest to śmieszne co piszesz.Po pierwsze to poszukaj najpierw fryzjerki ,dowiedz się na czym pracowała.Dobrze by było aby zaczęła pracować na farbach które już zna,bo jeśli nie spotkała na swojej drodze farb z loreala ani matrixa to zacznie się uczyć na klientach i robić błędy w koloryzacji ,a to nie dobrze .Dla klientów jest to nowy fryzjer więc musi zasłużyć sobie na dobre opinie,więc niech dziewczyna pracuje na tym co zna a potem wprowadzić inną markę .

Pendolino odpowiedział w temacie: Re: Loreal a Matrix

Tak, ja też się z tym zgadzam. Chcesz mieć w końcu w salonie dobrego fryzjera, który zna się na koloryzacji. Jeśli z "jakichś względów" musisz wybrać między loreal a Matrix, znajdź fryzjerkę, któa już pracowała na takich produktach. Proste. Farby Matrix są OK, ale tak jak wspomniał ktoś w poprzednich forumowyczów- dobrze jest skorzystać z usługi szkolenia. Mają fajną linię rozjaśniaczy- https://emporium.com.pl/produkty/wlosy/koloryzacja/farby-do-wlosow,2,422 Tu poza Matrixem, Loreal i Nouvelle.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• flamaster Avatar Nazwa Fryzury.

Witam, na wstępie przepraszam jeśli pomyliłem dział. Chciałbym się zapytać jak nazywa się ta...

Ostatni post przez flamaster

• truskawka232 Avatar w wolnej chwili

Macie chwilkę wolnego czasu i chcecie poczytać o czymś ciekawym to polecam stroną...

Ostatni post przez truskawka232

• truskawka232 Avatar kredyt na firmę

Od dawna przymierzałam się do wymiany sprzętu na nowszy i lepszy. Niestety, żeby to zrobić...

Ostatni post przez truskawka232