Zarabianie na kosmetykach w salonie fryzjerskim

KKK stworzył temat: Zarabianie na kosmetykach w salonie fryzjerskim

Cześć,

poszukuję ciekawych i DOBRYCH kosmetyków na których można dużo zarobić prowadząc salon fryzjerski.

Ok 3 miesiące temu wprowadziłem do swojej oferty Volume XXX, są to spraye do zagęszczania włosów. Zarabiam na sprzedaży sprayów na sztuki ( ok 20% marży ) ale też na zasadzie zabiegów i to się najbardziej opłaca. Na zabiegi na jednej puszce sprayu jestem w stanie zarobić 300-400zł na czysto.
Zabieg zagęszczania włosów w moim salonie wyceniłem na 20zł. W miesiącu wykonuję ich około 15-20, co ciekawe praktycznie na tych samych klientach, wracają tylko po ten kosmetyk a przy okazji strzyżenie, modelowanie, zawsze coś.
Przekonałem się, że wprowadzanie nowych marek do salonu to dobry pomysł bo to się zwyczajnie opłaca.

Każdego miesiąca na tym jednym kosmetyku zarabiam kilkaset złotych, klienci są zadowoleni i ja również.
Pytanie czy istnieją jeszcze jakieś inne kosmetyki na których można tak dobrze zarabiać ?

Zaznaczam, że szukam czegoś wyjątkowego, czegoś czego nie mają wszystkie inne salony. Nie będę sprzedawać klientom szamponu który mogą kupić w drogerii taniej. Produkty muszą być totalnie wyjątkowe jak XXX

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zloto odpowiedział w temacie: Zarabianie na kosmetykach w salonie fryzjerskim

właściciele salonów, którzy aktywnie sprzedają produkty w salonie, zdradzają, że powodzeniem cieszą się ampułki na porost włosów. W pewnym wieku jest to realny problem.

Przy okazji polecam zapoznać się w wpisem na blogu 7 kroków [url=http://http://tricomi.pl/7-krokow-jak-zwiekszyc-sprzedaz-w-salonie-gabinecie]jak zwiększyć sprzedaż w salonie[/url] fryzjerskim i gabinecie kosmetycznym. Przedstawiono tam między innymi jak przedstawić ofertę produktów na własnej stronie internetowej, tak aby klienci przeglądając wieczorem internet mogli zapoznać się z ofertą ;)

zloto odpowiedział w temacie: Zarabianie na kosmetykach w salonie fryzjerskim

ktoś usunął spoko wpis do bloga więc umieszczam jeszcze raz: 7 kroków w salonie fryzjerskim i gabinecie kosmetycznym.

Filemon odpowiedział w temacie: Zarabianie na kosmetykach w salonie fryzjerskim

Myślę, że same kosmetyki nie wystarczą. Należy jeszcze wiedzieć, jak dobrze zajmować się sprzedażą i jak podejść do klientów pod tym względem. ;)

Aresti odpowiedział w temacie: Zarabianie na kosmetykach w salonie fryzjerskim

Prawda same kosmetyki nie wystarczą, wiem z doświadczenia, że trzeba umieć je sprzedać. Jedni się z tym rodzą, inni muszą się nauczyć, polecam poradnik jak sprzedawać kosmetyki w salonie, może komuś się przyda taka informacja :) https://forcode.pl/jak-sprzedawac-w-salonie.html

Adam_K odpowiedział w temacie: Zarabianie na kosmetykach w salonie fryzjerskim

Ja sprzedaję z dobrą marżą pomady do włosów . Bardziej do męskich salonów, ale polecam

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum