najlepsza marka

dana93 stworzył temat: najlepsza marka

witam, mam pytanie do wszystkich i proszę o szczere odpowiedzi.
chcę otworzyć salon fryzjerski i poszukuję kosmetyków na których mogła bym pracować.
całą praktykę przepracowałam na l'oreal u ale nie wiem czy na początek nie będzie to za drogie.
co polecacie? z góry dziękuję za odpowiedzi ; )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kate90 odpowiedział w temacie: najlepsza marka

Witam :)
Nie ma marki idealnej w każdym calu :) Ale każda ma coś godnego polecenia, jedna ma super kosmetyki do regeneracji, druga do stylizacji, a następna super farby. Myślę że warto inwestować w chemię, czyli farby, tonery, rozjaśniacz itp. Oraz w sprzęt.
Mi podpasowały akurat farby z alfaparf oraz Lecher. Ze stylizacji uwielbiam firmę Farouk - ma dobre lakiery, spray'e do objętości oraz termoochronne, ostatnio również polecam glinkę z MUK do matowego wykończenia - super :) a z regeneracji polecam joico lub alfaparf. Jeśli chodzi o sprzęt; dobre prostownice ma farouk oraz ghd, lokówki - babyliss mają duży wybór jeżeli chodzi o rodzaj oraz grubość oraz dobrą powłokę.
Trzeba wszystko wziąć pod uwagę również wielkość miasta, w małym nie opłaca się otwierać firmowego salonu, ponieważ żeby się opłacało musi mieć bardzo duże obroty, a początek jest bardzo trudny i konkurencja duża.

...

cioskowa odpowiedział w temacie: najlepsza marka

a ja polecam kosmetyki joanny

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum