Jak się pracuje na produktach firmy matrix?POMOCY!

justyna412 stworzył temat: Jak się pracuje na produktach firmy matrix?POMOCY!

Witajcie...mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pracuje na preparatach tej firmy...nawet nie chodzi mi o kosmetyki do stylizacji(bo to łatwo załapac:D) bardziej o koloryzację i rozjaśnianie...na czym dokładnie to polega? i czym różni się w sporządzeniu..słyszałam ze to takie proste nie jest...a mam okazję pracować w salonie w którym własnie koloryzację wykonują tylko farbami z tej firmy...jutro jadę na rozmowę a nie chce spalić sie ze wstydu jak zapytają mnie co o nich wiem...Pomóżcie błagam!!! :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

justyna412 odpowiedział w temacie: O: Jak się pracuje na produktach firmy matrix?POMOCY!

kurczę...naprawdę nikt nic o tym nie wie??

Ania odpowiedział w temacie: O: Jak się pracuje na produktach firmy matrix?POMOCY!

Pracowałam kiedys na Matrixie.Farby miesza się 1:1 (oprócz blondów oczywiście).bez przesady z tymi trudnosciami, po prostu trzeba poznać kartę kolorów i tyle.Farby maja konsystencję żelową ,więc ładnie rozprowadza je się na włosach.Jak cie zapytają co o nich wiesz to nie ściemniaj tylko powiedz,że nie pracowałaś nigdy na tej firmie ale nie widzisz problemu z zapoznaniem się .Na pracodawcy wcale nie robią wrażenia przechwałki przyszłego(ewentualnego)pracownika,uwież mi przerabiałam juz to.Szczera rozmowa chęci,miła aparycja i tyle.Powodzenia

Czarnulka odpowiedział w temacie: O:Jak się pracuje na produktach firmy matrix?POMOCY!

Też pracowałam na matrixie , nie jest jakoś wyjątkowo trudno, wystarczy poczytać co jak z czym i reszta idzie jak z płatka:) Tak jak Ania uważam że wystarczy szczera rozmowa, chęci i wszystkiego Cię nauczą:)

justyna412 odpowiedział w temacie: O:Jak się pracuje na produktach firmy matrix?POMOCY!

Dzięki dziewczyny:)

Camelia odpowiedział w temacie: O:Jak się pracuje na produktach firmy matrix?POMOCY!

powodzenia :)

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena