Na czym pracować? co polecacie?

Ilonnna odpowiedział w temacie: Odp: O:Na czym pracować? co polecacie?

schwarzkopf jest może i drogi, ale liczy się jakość a nie cena

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ania odpowiedział w temacie: Odp: O:Na czym pracować? co polecacie?

Ilonnna,ja bym mogła polemizować...cena tez jest istotna ;)

danka odpowiedział w temacie: Odp: Na czym pracować? co polecacie?

Mozesz sprobowac By fama, kolory wychodza super a do tego jest wydajna tuba ma 80 ml ale rozrabiasz 1:2 a blondy 1:3
farby maja konsystencje zelowa wec fajnie sie je naklada, tubka kosztuje bodajze kolo 22 zl
Polecam

S_POINT odpowiedział w temacie: Odp: Na czym pracować? co polecacie?

jeśli farby to raczej Majirel znanej i lubianej przeze mnie firmy. Cena jest istotna jak ze wszystkim co chcemy kupić. Czasem miło zaskakujemy się kiedy kupimy dobry produkt po niższej cenie. Czasem jednak zaskoczka idzie w zupełnie drugą stronę i fajnie już nie jest! Co jak co ale włosy moje, a przede wszystkim moich klientów nie warte są eksperymentów i nie miłych zaskoczek, dlatego właśnie L'Oreal;) dziubaski

mariuszek odpowiedział w temacie: Odp: O:Na czym pracować? co polecacie?

Tak sobie czytam i analizuje jak coraz wiecej salonow wybiera tanie marki, nie chce sie tutaj wypowiadac o jakosci tych produktow wiadomo to kwestia indywidualna.
Przykładowy koszt aplikacji : cena tubki artego 22zł za 150ml 1;1
aplikacja na wlosy srednie 50ml farby = 7,30zł plus woda 2zł
koszt 9,30zł
Przykladowy koszt: wella: cena tubki po rabacie 20zł za 60ml 1;1
aplikacja na wlosy srednie 50ml = 17zł plus woda 3zł

Oszczednosc wynikajaca z uzycia taniej farby to 10zł czy zauwazylicie to samo co ja ze wiekszosc salonow idzie na latwizne i wybiera tansze produkty?
Czy mniejsza ilosc klientow w salonie nie jest podyktowana slabym poziomem fryzjerstwa nie mowiac juz o jakosci komsetykow?

Czasem naprawde warto pomyslec o dobrej marce, mysle, ze klient zaplaci wiecej o 10zł jezeli zobaczy jakosc na wlosach :)

Pozdrawiam

patryko odpowiedział w temacie: Odp: O:Na czym pracować? co polecacie?

Osobiście zgadzam się z przedmówcą. Pracowałem 10 lat na marce Wella, uczę w szkole i tańsze marki dobre są do testowania, chociaż uważam, że młodzi też powinni się uczyć na dobrych kosmetykach. Szkoły jednak nie mają pieniędzy, więc tutaj tańsze kosmetyki ok. W salonach polecam Wella, jak chcesz taniej, a dobrze MATRIX. Sam od roku pracuję na LAKME, kosmetyki te wprost mnie urzekły, cena 26zł 60ml, ale otrzymuje się koło 20% rabatu na dzień dobry, proporce 1:1,5. Naprawdę polecam, wychodzą piękne blondy nawet z 6 poziomu można uzyskać chłodny odcień, ładne palety, farby z amoniakiem i bez. Polecam www.lakme.pl

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum