zapytanie o nieznaną mi markę

• zapominaj
  • zapominaj Avatar Autor

zapominaj stworzył temat: zapytanie o nieznaną mi markę

Piszę na tym formum, bo uważam, że prędzej znajdę odpowiedź na swoje pytania wśród profesjonalistów.
tymbardziej że chodzi o nieznaną mi markę fryzjerską - TAHE, której reklamę widziałam dziś w newsach Kuriera Fryzjerskiego w internecie.
Zobaczyłam tam reklamę jakiegoś zabiegu keratynowego który prostuje włosy ale zupełnie inaczej niż trwała prostująca
mam dużo klientek którym prostuję chemicznie włosy ale z efektów nie jestem zadowolona
włosy się niszczą
a co ś takiego daje mi nadzieje, choć boje się bo nie znam tej firmy i produktu
Wiecie może coś więcej o tych kosmetykach THermo Keratin i firmie Tahe?
Tu adres:
http://www.kurierfryzjerski.pl/newsletter-36/nowosci/thermokeratin-zabieg-keratynowy.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

fryzjer odpowiedział w temacie: O: zapytanie o nieznaną mi markę

Ja osobiście nie znam tych kosmetyków, gdyż na rynku są od jakiegoś roku i nie miałem przyjemności ich poznać.

kasia19 odpowiedział w temacie: O:zapytanie o nieznaną mi markę

Koleżanka przesłała mi link do tego wątku. Znalazła go całkiem przypadkiem. Temat tego artykułu jest o prostowaniu włosów. Ja prostuje włosy codziennie dlatego postanowiłam się zarejestrować i pociągnąć wątek. Zastanawiam się czy to możliwe żeby efekt prostowania utrzymać na 3 miesiące? Używam różnych kosmetyków, mam dobrą prostownicę ale muszę cały rytuał robić codziennie. Z chęcią bym zobaczyła efekt po zabiegu jak i również sam zabieg. Gdyby ktoś zdecydował się na taki zabieg prosze o jakieś opinie fotki.

byg odpowiedział w temacie: O:zapytanie o nieznaną mi markę

Poszukaj sobie w google informacji o Global Keratin albo Brazilian Keratin, bo to chyba działa na tej samej zasadzie. Ostatnio jest coraz więcej firm oferujących produkty do keratynowego prostowania włosów. Zabieg całkiem fajny, lecz puki co dość kosztowny.

ExpertTahe odpowiedział w temacie: O:zapytanie o nieznaną mi markę

Witam Serdecznie wszystkich użytkowników forum

Jest mi niezmiernie miło uczestniczyć w dyskusji dotyczącej firmy Tahe.
Mam nadzieję, że jako jej przedstawiciel - stylista i trener fryzjerstwa pomogę wam zrobić pierwszy krok w stronę nowej w Polsce marki fryzjerskiej.

Kilka słów historii: Marka Tahe została założona w Hiszpanii prawie 50 lat temu przez fryzjera Jose, który postanowił stworzyć własną linię produkcyjną. Domowe receptury w niedługim czasie zaczęły być produkowane w fabryce w Murcii. W wieku niespełna 30 lat zmarł w wyniku wypadku. Firmę przejęło siedmioro jego dzieci i od tamtego momentu rozpoczął się okres ekspansji na rynki europejskie. Dziś niezmiennie od kilkunastu lat Tahe zajmuje miejsce w pierwszej piątce najlepiej sprzedawanych kosmetyków w Hiszpanii, a na świecie dystrybucją zajmuje się ponad 26 krajów Europy, Ameryki i Afryki. Od października 2009 roku również w Polsce

Wracając do zabiegu ThermoKeratin wczoraj premierą produktu rozpoczęliśmy oficjalna sprzedaż nowości. Prezentowaliśmy również farby permanentne 10 minutowe.

Więc w Polsce okazję wykonania zabiegu miało na razie tylko 5 modelek.
Zabieg jest wspaniałą alternatywą dla konwencjonalnych trwałych prostujących.
Sam w swojej pracy zawodowej wykonywałem wiele takich zabiegów, na różnych produktach i markach. Efekty mimo, że skuteczne, jak wszyscy piszą niszczyły włosy, a brak wiedzy fryzjerów doprowadzał często do jeszcze większej tragedii.

W przypadku zabiegu ThermoKeratin marki Tahe mamy osiągnięty efekt i jednocześnie zregenerowane w maksymalny możliwy do tej pory sposób. I to bez żadnego ryzyka.

Działa to w takie sposób:
- mycie specjalnym szamponem BALANCE (1) rozchyla łuski włosowe w delikatny sposób i w takim stopniu jaki jest potrzebny do danych włosów
- po wysuszeniu nakładamy pasmo po paśmie ACTIVE TREATMENT (2) czyli płynną aktywną keratynę wzbogaconą składnikami odżywczymi
- po 20 lub 30 minutach włosy suszymy płaską szczotką i kauteryzujemy (aktywujemy i zamykamy we wnętrzu włosa) przy użyciu rekomendowanego urządzenia termicznego. << kauteryzacja wygląda jak wielokrotne prostowanie włosów>>

Po 72h okresu karencyjnego włosy myje się THERAPY SHAMPOO (3) który nie zawiera soli i warunkuje utrzymanie się efektu przez tak długi czas, który byłby jeszcze dłuższy gdyby nie szkodliwe czynniki zewnętrzne takie jak woda, promienie UV, wolne rodniki cały czas uwrażliwiające włosy.
Szampon alkaliczny, czyli kwaśny zapobiega rozchylaniu łusek podczas mycia co mogłoby powodować wypłukiwanie się keratyny.

O prawidłowym wykonaniu zabiegu decyduje umiejętność prawidłowej diagnozy włosów na długościach i końcach, ale w praktyce nie jest to bardzo trudne. Diagnozy i tego jak powinien wyglądać zabieg uczymy na szkoleniach.

Na uwagę zasługuje fakt, że inwestycja w produkty może zwrócić się trzykrotnie w ciągu nawet miesiąca.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości za pośrednictwem forum odpowiem na Wasze nurtujące pytania.

Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w codziennej pracy :)
Marcel Kaluszkiewicz

thoso odpowiedział w temacie: O:zapytanie o nieznaną mi markę

prosze o informację dlaczego tego produktu TAHE nie ma hiszpanskiej stronie marki. Skąd on pochodzi?

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum