Z blond do czerni

donia09111 stworzył temat: Z blond do czerni

Witam, pod koniec lipca i na początku sierpnia miałam ściągany kolor czarny z włosów U FRYZJERA (zawsze farbowałam na czarno sama włosy, moje naturalne to brąz). W moim przypadku było ciężko, ponieważ zawsze nakładałam farbę czarną sama (farby drogeryjne) więc w wielu miejscach było jej albo więcej, albo mniej i nierównomiernie się rozjaśniały, co też powodowało kilka ,,sesji" rozjaśniania i nierówny kolor. Po drugim rozjaśnianiu były już niby blond ale jednak wyglądały lekko jak jasne rude, nie podobały mi się więc stwierdziłam iż rozjaśnie je sama (u fryzjera wydałam 450 zł), to był największy błąd mojego życia - nie dość, że zniszczyłam sobie włosy i musiałam ściąć włosy od za łopatek do ramion...to jeszcze wyszły żółto-rude i musiałam udać się kolejny raz do fryzjera. Udało się, jest blond - teraz lekko żółtawy, bo wiadomo, że trzeba używać fioletowego szamponu, będę to właśnie jutro robić. Problem w tym, że chciałabym bardzo wrócić do czarnego...w blondzie jest okej ale jednak czarny to mój kolor i w nim czuje się najlepiej...i nie chcę go zmieniać już na żaden inny. I tu przychodzę z pytaniem - czy mogę nałożyć bezpośrednio na włosy czarną farbę np. dwa razy żeby je dobrze przykryć, czy wyjdą zielone? Czy może brąz a potem czarny lub może zmieszać czarną farbę z czerwoną i potem znowu czarną? Proszę o wszelkie rady:) Dodam, że raz miałam robiony ,,balejage" i wyszedł okropnie (dawno temu) i nałożyłam ciemny brąz na całe włosy i wyszło okej, tylko tym razem mam całe włosy blond;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum