Rudy z farbą ELUMEN

Klodi_93 stworzył temat: Rudy z farbą ELUMEN

Jestem nowa na forum, więc na początku "dzień dobry" wszystkim i dziękuję za przyjęcie :)
Farbuję włosy farbą Elumen i nie chcę jej zmieniać, bo jest super. Chciałabym jednak zmienić odcień. Obiecnie łączę GK@all i KK@all w proporcji 1:1, czyli pół na pół. Wówczas otrzymuję ciepły odcień czerwieni, który szybko wypłukuje się do intensywnego pomarańczowego. Myślę, że ma znaczenie, że pod spodem są rozjaśniane włosy do poziomu 10 z naturalnego 8, pewnie dlatego kolorek tak się wypłukuje, że co 2 miesiące muszę go odświeżać. Chciałabym zmienić odcień mojego rudego na ciemniejszy i bardziej zgaszony, trochę bardziej naturalny, coś jakby 7,44 lub 7,43, tylko w palecie Elumena nie ma takiego koloru. I teraz pytanie jakie kolory i w jakiej proporcji wymieszać żeby taki uzyskać? Dodam jeszcze, że po farbowaniu planuję zrobić keratynowe prostowanie, bo moje włosy po blondach są zniszczone, a to podobno rozjaśnia kolor, więc może lepiej zafarbować włosy na trochę ciemniejszy kolor, żeby docelowo otrzymać rudy 7,44? Pomyślałam, że może by użyć 1/3 GK@all, 1/3 KK@all i 1/3 BG@7, co o tym myślicie?
Bardzo proszę o radę :)

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum