co zrobić z włosami

Weronika321 stworzył temat: co zrobić z włosami

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond około miesiąc temu zafarbowałam włosy w domu olią garniera na jasny blond, ale kolor nie chwycił wyszedł kolor odrobinę jaśniejszy od mojego podchodzący pod rudy lekko, nie spodobał mi się efekt więc po tygodniu poszłam do fryzjerki ,która doradziła mi poczekać miesiąc, żeby ponownie zrobić coś z włosami. I teraz właśnie minął ten czas, na włosach jest lekki odrost ale nie o niego chodzi
byłam u trzech fryzjerek żeby dowiedzieć się co mogę zrobić ze swoimi włosami żeby mieć jasny blond
jedna fryzjerka powiedziała ,że mam bardzo słabe i cienkie włosy i nie podejmie się dekoloryzacji więc może mi zrobić pasemka ,żeby było ich dużo (nie jestem pewna czy dokładnie to samo powiedziała)
druga fryzjerka powiedziała żeby ściągnąć kolor, nie powiedziała mi niczego czego nie wiedziałam a informacje od niej sama musiałam wyciągać więc to nie istotne
a trzecia , z którą jestem umówiona na poniedziałek powiedziała ,że najlepiej by było kolor który mam aktualnie zrównać do jakiegoś brązu i dopiero później robić z nimi coś (mówiła to inna fryzjerka pracująca w tym salonie a z moją dogadam się dopiero w poniedziałek jak zobaczy włosy)

I odnośnie tego wszystkiego mam pytania CO MOGĘ ZROBIĆ ZE SWOIMI WŁOSAMI ,ŻEBY BYŁY JAŚNIEJSZE (miały kolor bliski blondu)? CZY DEKOLORYZACJA JEST NA PRAWDĘ ZŁYM POMYSŁEM?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum