Czy pasowałby mi blond? (zdjęcie)

aszzka stworzył temat: Czy pasowałby mi blond? (zdjęcie)

Witam, załączam zdjęcia zawierające moją facjatę i obecny kolor włosów i zwracam się do Was, drodzy specjaliści, czy dobrze wyglądałabym w blondzie? A jeśli tak, to w jakim odcieniu? Zasięgałam już opinii znajomych i uzyskiwałam sprzeczne dane, a marzy mi się posiadanie jaśniejszych włosów i zależy mi bardzo na tym, żeby ktoś znający się na rzeczy, podpowiedział mi czy farbowanie będzie miało w ogóle sens. Dodam, że brwi mam dość wyraźne, ale bardziej dlatego, że podkreślam je z reguły makijażem, a moje włosy nigdy nie były farbowane i mają odcień mniej więcej taki, jak na zdjęciach (końcówki są trochę rozjaśnione od słońca). Bardzo serdecznie proszę o poradę :)

PS uprzejmie proszę o nie śmianie się z moich zdjęć, ambitniejszymi w tej chwili nie dysponuję :D

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jola22 odpowiedział w temacie: Czy pasowałby mi blond? (zdjęcie)

Ciemny blond jeszcze jako tako,m ale nie polecam. Masz ciemną oprawę oczu i obawiam się, że wyglądałabyś komicznie. Jak dla mnie lepiej pomyśl o jakimś kasztanie.

http://kosmaczewski.eu

hupcio23 odpowiedział w temacie: Czy pasowałby mi blond? (zdjęcie)

Ogólnie masz naturalny ładny kolor więc farbowanie jeszcze bym odłożyła na Twoim miejscu. Ale jeżeli byś się uparła to rozjaśnione końcówki byłyby spoko.

5tyles odpowiedział w temacie: Czy pasowałby mi blond? (zdjęcie)

Dziewczyno nie niszcz sobie włosów, masz piękny i naturalny kolor. Jeszcze zdążysz je zniszczyć farbami do włosów.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum