wątpliwość odnośnie nowej fryzury

nukta stworzył temat: wątpliwość odnośnie nowej fryzury

Witam, byłem ostatnio w nowo otwartym salonie ściąć moje długie włosy na takie, jak na zdjęciu.
Moje pytanie brzmi, czy to normalne, że z przodu włosy są dłuższe? Po rozczesaniu na boki wygląda to tragicznie.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pałeł odpowiedział w temacie: wątpliwość odnośnie nowej fryzury

Powiedzmy, że to normalne..tylko wtedy jeżeli fryzure nosimy tak jak na zdjęciu..czyli zaczesane do tyłu. Wszystko zależy jakich techik używał stylista podczas strzyżenia. Jeżeli fryzura ma być uniwersalna i czesana w różne strony zarówno do tyłu jak i na boki to musi być ścieniowana :)

Poonam120 odpowiedział w temacie: wątpliwość odnośnie nowej fryzury

Make you antarvasna lil horny and enjoy with our Indian desi sex kahani. Best sex stories in hindi. Amazing sex stories for fun. Best sex kahani for your lust. Read amazing sex kahani here for fun. Enjoy the latest and never heard sex stories in Hindi for free. Latest hindi and sexy lust story in hindi. Read sex stories which are truly fun and desi. Amazing sex stories with lots of fun and antarvasna.
antarvasna

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• rockshoot Avatar GLYNT?

Cześć. Pracował ktoś kiedyś na Glyncie? Marka z górnej półki, może ktoś tutaj zna ich...

Ostatni post przez rockshoot

• asia76 Avatar Wybielanie zebów

Próbowałam bardzo wielu domowych sposobów. Nie wiem już ilu ale było ich sporo. I niestety ale...

Ostatni post przez asia76

• izkass97 Avatar Labioplastyka

Ja zabieg labioplastki wykonywałam w Klinice Galena w Bielsku Białej u dr Emilia Sitkiewicz i...

Ostatni post przez izkass97