Delikatna zmiana rodzaju włosów u chłopaka.

OminouS stworzył temat: Delikatna zmiana rodzaju włosów u chłopaka.

Witam. Jestem chłopakiem i mam 18 lat. Jakiś dłuższy czas mam włosy długości typowego "hełmu", czyli maksymalnie zakrywające lekko uszy. Teraz mam zamiar je zapuścić maksymalnie do ramion. Od zawsze miałem bardzo gęste, twarde włosy, lekko falujące się gdy grzywka i włosy po bokach były zbyt długie. Jednak generalnie włosy są jak najbardziej proste. Ostatnio obciąłem włosy z objętości i są teraz bardziej lekkie i zacząłem używać kosmetyków takich jak jedwab i balsam do włosów. Efekt jest zadowalający, jednak to nie to co chciałbym w 100%. Dodatkowo boję się że za parę miesięcy gdy będę miał już dłuższe znowu zaczną dziwnie się układać. Ogólnie dążę do struktury włosów takich jak te, może trochę krótsze - http://skroc.pl/ae647 (tak, wiem inspiruję się japońskim anime) . Czyli chcę żeby były dosyć proste, lekkie. I tutaj pytanie - czy oprócz kosmetyków i dobrego obcięcia włosów jest jakiś zabieg dla mężczyzn dla włosów taki dający efekt na dłuższy czas? Czytałem o keratynowym prostowaniu i w opisie niby efekty pasowały do moich pragnień, ale chciałbym na przyszłość wiedzieć czy jest jakakolwiek opcja żeby włosy fajnie wyglądały będąc długie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum