Jak fryzura do takiego kształtu twarzy

Dawid896 stworzył temat: Jak fryzura do takiego kształtu twarzy

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki mam kształt twarzy oraz jaką dobrać fryzurę do cienkich włosów i czy wysoki wzrost nie będzie jakąś wadą do danej fryzury podanej przez państwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Roxa odpowiedział w temacie: Jak fryzura do takiego kształtu twarzy

Moim zdaniem masz pociągłą twarz i chyba jesteś raczej szczupłą osobą? W każdym razie takie "klapnięte" włosy jak masz na zdjęciu chyba jeszcze optycznie wydłużają Ci twarz. Dla przeciwwagi bym je trochę nastroszyła lub chociaż nieco bardziej uniosła. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, bez zdjęcia się raczej nie obejdzie. Chodzi mi o coś takiego:

fot. http://www.jeanlouisdavid.pl/fryzury/
Moim zdaniem wyglądałbyś o niebo lepiej i troszkę bardziej naturalnie. Poza tym takie włosy dodają jakiejś lekkości na głowie (choć wcale nie uważam, że teraz wyglądasz źle :)) Skoro jednak zapytałeś...

Dawid896 odpowiedział w temacie: Jak fryzura do takiego kształtu twarzy

Nawet fajna fryzura tylko szkoda, że nie da się tak zrobić z moimi włosami próbowałem żelem gumą lakierami do włosów za bardzo włosy opadają, bo mam za bardzo chude włosy będę je o połowę skracał, bo grzywka wchodzi mi do oczu i muszę kupić szampon, żeby mieć grubsze włosy.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum