Nowa fryzura :)

smileyu stworzył temat: Nowa fryzura :)

Witam. Jakiś czas temu znudziła mi się fryzura której używałem przez ładnych parę lat (po prostu już mi się nie podoba i bardzo chcę zmienić fryzurę) jestem bardzo chętnie nastawiony na zmianę, chciałbym spróbować nowej fryzury i dobrać coś co będzie pasowało mi do kształtu twarzy i będzie podkreślało mi twarz jak i może zrobi mnie nieco przystojniejszym. Dlatego zwracam się z prośbą do fryzjerek/ów, stylistek/ów lub po prostu do kogoś kto jest w stanie mi doradzić i pomóc. Pod treścią posta znajdują się zdjęcia mojej twarzy.
Chciałem jeszcze dodać że mam włosy miękkie i gęste. Włosy na górze głowy rosną mi prosto na czoło (na zdjęciach zaczesuje je na lewo i układam na żelu) a włosy po bokach rosną troszkę w górę (zamiast opadać w dół :( tutaj chciałbym się jeszcze zapytać czy z włosami które rosną w górę po bokach da się coś zrobić czy zostaje tylko opcja ścięcia na 11m i zostawieniu dłuższej góry ewentualnie jeśli się da to co z nimi zrobić żeby przylegały do głowy)
To tyle ode mnie ;-) . Z góry dziękuje wszystkim za wszelką pomoc. Pozdrawiam :)

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena