maszynka do strzyżenia // strzyżarka

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

radian, a pracuję tylko maszynkami firmy Moser i żadnej innej nie polecam, co do konkretnego modelu to tutaj trzeba się skupić na dwóch modelach (reszty nie polecam, sa za słabe)

1. model genio plus
2. model chrom style 1871

Dobra sprawa w tych maszynkach to to że można do nich dokupic nakładki, noże oraz baterie (do genio plus).
Oda modela mają te same nóż oraz nakładki, nóż jest regulowany od 1mm do 2,5 mm czyli ma tzw. przejściówkę. Nakładki masz 3mm 6mm 9mm 12mm i większych nie ma w standardzie.

Ja na swojej maszynce pracuję już ok 3 lat i oprócz dokupionych akumulatorków (można samemu rozbroić baterię i wymienić baterie akumulatorki, wychodzi dużo taniej) nic do niej do dokupowywałem i nc się nie psuła.

Naprawdę Twoja mama będzie zadowolona z tego zakupu.[img]images/fbfiles/images/296231280_311.jpg

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• wojak
  • wojak Avatar

wojak odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

A ktoś z Was ma taką możliwość, żeby udostępnić do ściągnięcia "podręczny podręcznik modelowania" -jakieś takie cudo dołączone do maszynki Philipsa seria 5000 (5099/00) jako książeczka (jak ktoś ma skaner) i płyta CD (ale do jednej z droższych maszynek Philipsa). Chciałbym sprawdzić przydatność takiego załącznika do pudełka z maszynką. Podobno z tym świstkiem - podręcznikiem do modelowania nie trzeba mieć wprawy?! Sprawdźmy. Zaoferujcie się, że możecie przesłać na maila bądź inny wariant - czy plik do ściągnięcia z jakiejs stronki.

mirek 61 odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Witam serdecznie!

To mój pierwszy post, wiec mówię: Cześć, i przedstawiam - Adrian.

Piszę tutaj z następującym problemem. W zasadzie to piszę w imieniu mojej matki, ale do rzeczy...
Mama prowadzi salon fryzjerski, jednocześnie pracuje w tym zawodzie:)
Niestety od dawna ma problemy z zakupem dobrej maszynki do strzyżenia.
W sumie od lat zaopatruje się w kilku hurtowaniach, w których polecają jej dany sprzęt, który niestety dosyć szybko ulega usterkom. Wydawała bardzo różne kwoty na maszynki więc testowała sprzęt i z dolnej i z górnej półki:)
Mam prowadzi raczej głównie fryzjerstwo damskie, natomiast strzyże też mężczyzn. Pytanie głównie kieruje do osób, które zajmują sie męskim strzyżeniem i większość ich pracy opiera się na użytkowaniu maszynki do strzyżenia (większość Panów nosi teraz krótkie włosy).

Jaka firmę, jaki model możecie polecić??
główne chodzi o bezawaryjność, trwałość, ergonomię, spory zakres cięcia (regulacja długości cięcia) itd, wiecie sami o co chodzi:) również dosyć długi czas pracy przy niedużej wadze sprzętu

haha pewnie za dużo chcę :)

Bardzo proszę Was o pomoc. TO chyba jedyne forum, na którym ktoś może mi pomóc:)

Pozdrawiam serdecznie
/Adrian

Do męskiego Panasonic np.er 154 er 160

Moser to g...

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

mirek 61, mi Moser odpowiada i ja na niego nie narzekam.

Gaja odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Podepnę sie pod wątek.Mam pytanie do osób które mogą porównać następujące maszynki: Moser Class45 typ 1245 silnikowa

Moser ChromStyle

Maszynka BEZPRZEWODOWA ERMILA

Która z wyżej wymienionych wybralibyście i dlaczego,proszę pomóżcie bo ja już sama nie wiem co kupić ,a jest to dla mnie duży wydatek . Obecnie siedzę na wychowawczym a wiadomo że rodzinkę ostrzyc trzeba:) a byle czego kupować nie chce.

Gaja odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Ania i fryzjer pomóżcie

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena