maszynka do strzyżenia // strzyżarka

pepperoni odpowiedział w temacie: Odp: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

dawno mnie tu nie było... korzystając jednak ze sposobności napiszę, że Jaguar CM2000 działa równie dobrze, jak w dniu zakupu, a minęły już 4 lata. moja mama nabrała wprawy w strzyżeniu, maszynka elegancko pracuje, od czasu do czasu oliwiona, ale nie za często. jedyne co się popsuło przez ten czas, to gumowe wzmocnienie kabla tuż przy maszynce się urwało i lata luzem. ale w niczym to nie przeszkadza. kabel przy maszynce cały czas jest.
szczerze polecam Jaguara CM2000 do użytku domowego. jak wspomniałem używam już od czterech lat i spisuje się świetnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

sadija odpowiedział w temacie: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Witam, to mój pierwszy post na łamach tego forum :)
Bardzo proszę o pomoc w wyborze maszynki... Szukam czegoś dla siebie na użytek własny. Obcinam się nal łyso bez żadnych nakładek co około 2 tygidnie. Do tej pory miałem jakiegoś starego Philipsa ale maszynka już kończy swój żywot więc stoję przed wyborem czegoś nowego. Chcę kupić maszynkę na kablu do 200zl max. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc... Dodam może że ostatnio trzymałem w ręku jakiś najzwyklejszy model Bablissa ale po uruchomieniu miała takie wibracje że czułem jak mi całą ręką trzęsie co nie było komfortowe i do tego okropnie "buczała". Może doradzicie jakiś sprzęt który będzie komfortowy w użytkowaniu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Miłego dnia dla Wszystkich...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum