maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Gaja odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Aganowa jeśli dobrze zrozumiałam to w wcześniejszym poście sugerujesz że lepiej Ci się pracuje chromstyl niż genio , a czy pracowałaś kiedyś silnikową mosera????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Gaja, ja używam obu maszynek na salonach jednak osobiście wybieram Moser Genio, z kilku powodów technicznych.
Zdażył mi się, że akumulator w maszynce chromostyl padł i maszynka jest praktycznie do wyżucenia (za droga wymiana akumulatora) a w Genio zawsze można dokupić akumulator.

Odnośnie silnikowych maszynek Mosera to nie wiem czemu ale zdazyło mi się ze były one do bani (za słabe były) jedne fajnie chodziły inne znowu nie, podobno wszystko zależało od mocy tych maszynek ale nigdy w sklepie sie o to nie pytałem bo uważałem że jest to ta sama maszynka.

Po za tym różnica cenowa między niższym modelem mosera (na kabel) a chromostyl jest na tyle mała że można sięo nią pokusic.

Fryzjer źle troszeczkę zrozumiałeś jeśli chodzi o tą silnikowa to ta http://www.polwell.pl/webshop/karta.asp?it=2701245&los=0,5272319
Ceny wszystkich maszynek które wymieniłam są porównywalne i czytając wszystko na ich temat stwierdziłam że ta class45 jest najlepsza z tym że chciałam usłyszeć opinię na jej temat od kogoś kto nią pracuje.No ale okazało się że w standardzie jest tylko jedno ostrze i trzeba sobie dokupić nasadki lub ostrza a cena rośnie,rośnie...a ja teraz marnie z funduszami więc chyba chromstyl,geni lub ermila.Tylko że mam do Ciebie fryzjer jeszcze pytanko a nie poluzowało Ci się tam przy wyjściu akumulatorka przy genio,bo moja koleżanka ma tą maszynkę i tak jej się porobiło?

Ania odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Gaja,ja mam tą maszynkę Moser i powiem ci,że nie kupiłabym jej ponownie :-/ Słabo robi mi się nią przejścia w cieniowaniu (ale to może być kwestia przyzwyczajenia)Szybko mi siadło ostrze,tak jak by się stępiło a jest naprawdę mało używana i ogólnie nie za dobrze mi się nią pracuje...Obecnie sama rozglądam się za jakimś nowym sprzętem ale faktycznie wybor jest trudny bo jest tego na rynku całe mnóstwo.

Ania jak jeśli dobrze zrozumiałam to chodziło Ci o ta class mosera silnikową?A pracowałaś ermilą?

Ania odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Tak ,Ermile też mam ale na elektromagnes i jestem z niej raczej zadowolona chociaż nie uwazam że to jakas super rewelacja

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum