maszynka do strzyżenia // strzyżarka

radian stworzył temat: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Witam serdecznie!

To mój pierwszy post, wiec mówię: Cześć, i przedstawiam - Adrian.

Piszę tutaj z następującym problemem. W zasadzie to piszę w imieniu mojej matki, ale do rzeczy...
Mama prowadzi salon fryzjerski, jednocześnie pracuje w tym zawodzie:)
Niestety od dawna ma problemy z zakupem dobrej maszynki do strzyżenia.
W sumie od lat zaopatruje się w kilku hurtowaniach, w których polecają jej dany sprzęt, który niestety dosyć szybko ulega usterkom. Wydawała bardzo różne kwoty na maszynki więc testowała sprzęt i z dolnej i z górnej półki:)
Mam prowadzi raczej głównie fryzjerstwo damskie, natomiast strzyże też mężczyzn. Pytanie głównie kieruje do osób, które zajmują sie męskim strzyżeniem i większość ich pracy opiera się na użytkowaniu maszynki do strzyżenia (większość Panów nosi teraz krótkie włosy).

Jaka firmę, jaki model możecie polecić??
główne chodzi o bezawaryjność, trwałość, ergonomię, spory zakres cięcia (regulacja długości cięcia) itd, wiecie sami o co chodzi:) również dosyć długi czas pracy przy niedużej wadze sprzętu

haha pewnie za dużo chcę :)

Bardzo proszę Was o pomoc. TO chyba jedyne forum, na którym ktoś może mi pomóc:)

Pozdrawiam serdecznie
/Adrian

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ania odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Adrian ja od wielu lat uzywam Mosera i Ermili i jestem z nich zadowolona .

aganova odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

My używamy moser:genio,genio plus 1851 oraz chrom style 1871,ta ostatnio jakoś najbardziej przypadła mi do gustu,są naprawdę zajefajne i dają radę nawet przy bardzo gęstej szczecinie :mrgreen:

radian odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

Dziękuje Wam za odpowiedzi.
Rozmawiałem z mamą, pytałem o te dwie proponowane przez Was firmy. Ermile mama zna, miała jedna maszynkę tej firmy. Powiedziała, że rzeczywiście była całkiem dobra. O firmie Moser nie słyszała nigdy wcześniej.

Niestety mało jest katalogów produktów w sieci. Dla firmy Moser można więcej znaleźć maszynek dla zwierząt niż dla nas:)

Macie może jakieś katalogi lub przegląd ofert, cennik??

/Adrian

gucio odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

cennika nie mam , ale maszynka akumulatorowa mosera z ładowarką kosztuje 500 - 600 zł , a przewodówka około 300 zł. wg. mnie maszynki firmy moser to jedne z lepszych na rynku
pozdro

radian odpowiedział w temacie: Re: maszynka do strzyżenia // strzyżarka

pewnie mama zdecyduje sie na jakiegos mosera, została jeszcze tylko kwestia wybrania konkretnego modelu....

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum