Pytanie o maszynkę

FacesOfDeath stworzył temat: Pytanie o maszynkę

Witam Państwa.
Jestem tu nowy więc jeśli nie tu wpisalem swój temat to przepraszam. Chciałbym kupić maszynke do strzyżenia włosów w cenie do ok.450zł.
Ma to być maszynka tylko do strzyżenie włosów na głowie ( nie brody itp). Chcę aby to był naprawde dobry sprzęt. Po 1 ma elegancko chodzic a nie udawac ze strzyże, a po 2 ma to byc maszynka która naprawde bardzo cicho pracuje. Poprostu mam dosc tych pseudo maszynek. Mam 2 wujków fryzjerów i wiem jak taka maszynka powinna pracować. DO tej pory strzygą cichutko i elegancko chodzą.Tylko że takich masyznek jakich oni używają juz napewno nei kupie. Kupione kiedys w NRD za marki. Mam na oku modele Moser Primat 1233, Ermila Super CUT-2, oraz Oster 606 lub 616 (tylko który). Moser ma tę przewagę że nożyki nbardzo łatwo sie zdejmuje bez potrzeby ponownego skręcania ustawiania itp. Jak cos to przystawki sobie dokupie. I żeby to nie były maszynki made in china. Gdzieś w necie natknełem sie na opinie że oster jest produkowany w chinach. Poprostu bardzo mało w internecie jest opinii na temat tego sprzętu. Najważneijsza sprawa żeby pracowała naprawde cicho, cieła włosy i ma to być maszynka sieciowa bez żadnego akumulatora!. A moze porponujecie cos inengo? Dziękuję i pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum