prostownica

urticea stworzył temat: prostownica

witam,
włosy prostuję codziennie, czasami co drugi dzień, inaczej nie nadają się do niczego. Używałam do tej pory remingtona, ale zepsuł się i potrzebuję kupić coś noweg0, profesjonalnego, z maksymalną dbałością o włosy.
Zależy mi na jonizacji i regulacji temperatury, nie najwęższych płytkach - co najmniej 25 mm, bardzo dobrej jakości płytkach z maksymalną ochroną włosów. Cena do 300zł.
Moje typy:
babyliss ST289E, ale to nie PRO więc nie wiem czy jest sens, bo cena 245zł?? zanim zaczęłam czytać to forum byłam gotową ją kupic, ale teraz mam wątpliwości......
coś z babyliss PRO?
MOSER Eleganza Straight - tylko skąd taka rozbieżność cenowa? w sklepie powiedziano mi ponad 200, a na allegro nawet koło 90zł....??
Ga.ma jakaś? tylko czy któraś ma regulację temperatury???
..a dalej sama już nie wiem co...
błagam pomocy i Wasze pomysły na coś NAJ!! :)

A.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ewelina.kre odpowiedział w temacie: prostownica

Przyłączam się do pytania...

Kate90 odpowiedział w temacie: prostownica

Witam
Najlepsze prostownice to farouk i ghd :) Pracowałam na różnych firmach ale te spisują sie najlepiej . Niestety koszt jest duży - 300-400 zł.
Znajoma fryzjerka była zadowolona bardzo z babyliss Pro Spa Steam ale się szybko popsuła, niestety naprawy trwają długo a po jakimś czasie użytkowania znów to samo było. Może akurat jej się trafił "felerny egzemplarz" no ale za taką cenę oczekuje się również trwałości sprzętu.

...

Kichot odpowiedział w temacie: prostownica

Z)bacz sobie prostownice na stronce hurtownii Fryzomania, ja tam kupuje zawsze jak coś potrzebuję do pracy, mają dobre ceny i duży wybór sprzętu. Myślę, że znajdziesz nawet coś taniej niż tym przedziale co mówisz.http://www.fryzomania.pl/

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum