JAKĄ SUSZARKĘ

Juli stworzył temat: JAKĄ SUSZARKĘ

Kochani co myślicie o tej suszarce wysyłam link
http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow-remington-d-5020-pro-kino-i2179361921.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

lakier_do_wlosow odpowiedział w temacie: Odp: JAKĄ SUSZARKĘ

Najlepsza suszarka jaką miałam, co prawda mam ją od tygodnia, ale jest świetna. Miałam w swoim życiu kilka suszarek np. ROWENTY ( http://nokautimg4.pl/p-32-e2-32e2a0494741688bf93cd41a798efff9500x500/suszarka-rowenta-cv-4062-moveling.jpg ) i inne ale ta którą tutaj prezentujesz jest w świetnej cenie, moje włosy po niej są cudowne bez wyciągania na szczotkę. Polecam ją każdemu. Jest lekka, długi korpus wpływa na jakość <gdzieś o tym czytałam :P> w komplecie ma dyfuzor - poręczny. Kabel jest dosyć długi. Jak dla mnie ta suszarka w tej cenie ma same plusy.

Juli odpowiedział w temacie: Odp: JAKĄ SUSZARKĘ

no właśnie cena mnie zachąciła. bo za dobrą suszarkę przeważnie trzeba ze 200zł zapłacić

Powerlook_pl odpowiedział w temacie: Odp: JAKĄ SUSZARKĘ

Racja,dobra suszarka kosztuje nieco więcej,ale starczy Ci na lata. Ja ostatnio miałam styczność z Philipsem i póki co jestem zadowolona z ich sprzętu. Popatrz na moje stronie,mamy teraz fajne promocje więc może znajdziesz coś dla siebie.

...

fryzomania. pl odpowiedział w temacie: Odp: JAKĄ SUSZARKĘ

Na suszarce do włosów nie ma co oszczędzać. Dobry, profesjonalny sprzęt to nie tylko gwarancja długowieczności. Producenci tego typu urządzeń dużą uwagę zwracają przede wszystkim na bezpieczeństwo Twoich włosów. Używając takiej suszarki masz pewność, że nie popsuje się ona po miesiącu użytkowania a Twoje włosy będą zdrowe. Cenowo może to nie wygląda zbyt atrakcyjnie ale warto zainwestować troszkę więcej. Chociaż np suszarka Fox Smart Front http://www.fryzomania.pl/fox-smart-front-suszarka.html
jest w bardzo atrakcyjnej cenie a jest to urządzenie profesjonalne używane w wielu salonach fryzjerskich.

pepperoni odpowiedział w temacie: Odp: JAKĄ SUSZARKĘ

wracam po 4-letniej banicji;)
tym razema chciałbym kupić suszarkę do włosów i prosiłbym o pomoc w doborze modelu. suszarka byłaby z przeznaczeniem dla mojej mamy, do domowego użytku. sądzę więc, że lepiej gdyby była kompaktowa - nie musi być taka bardzo mała, ale duża również nie powinna. chciałbym, żeby to była dobra jakościowo, poręczna, prosta suszarka bez bajerów.

kupiłem kiedyś, po doradzeniu właśnie na tym forum, maszynkę do strzyżenia włosów (tą akurat dla siebie) Jaguar CM2000 i bardzo ją sobie chwalę. działa niezawodnie do tej pory, a minęły już ze 4 lata. chciałbym, żeby kupowana suszarka była takim odpowiednikiem Jaguara CM2000 wśród maszynek - jakość, ergonomia, itp. Jaguar akurat jest nieco ciężki. co do suszarki, to wolałbym, żeby ważyła tak do 500 g, ewentualnie z niewielkim hakiem - do 520-530 g.

z tego, co wyczytałem to dobrze, żeby miała wymienny filtr powietrza, co zapewnia łatwy dostęp do filtra i możliwość oczyszczania go z włosów nawet pod bieżącą wodą.
generator jonów - chyba nie jest potrzebny. nie wiem, czy wiażą się z nim jakieś dodatkowe koszty, typu wymiana plytek, itp. jeżeli tak, to tym bardziej jest zbędny. suszarka powinna być bezobsługowa (nie licząc przydatnych funkcji typu czyszczenie filtra powietrza) a w zasadzie to powinienem powiedzieć bez kosztów dodatkowych.
moc suszarki nie jest chyba aż tak istotna - mama posiada krótkie wlosy. tym bardziej, że im więcej watt, tym suszarka bardziej prądożerna, a mamy przecież kryzys.

Wyczytałem również, że do użytku własnego lepiej wybrać suszarkę z krótsza dyszą, tzw. kompaktowa - jest mniejsza, lżejsza i łatwiej się nią manewruje, zwłaszcza susząc tył głowy.
Istotnymi elementami budowy dobrze dobranej suszarki jest również dopasowanie uchwytu do dłoni, by wygodnie się ją trzymało oraz funkcjonalność umieszczenia przełączników na rączce suszarki, przyciski powinny lekko się przełączać i być łatwo dostępne, by wyeliminować użycie drugiej ręki.
jeżeli chodzi o cenę to nie jest aż tak bardzo istotna, ale myślałem o kwocie realnej ok. 100 zl, zaś maksymalnej 200-220 zl.

na koniec dodam, że zanalazłem kilka suszarek marki Jaguar. niestety żadna nie ma opinii, a ponadto wszystkie są dość drogie. najciekawszy jest najdroższy model - Jaguar HD5000 Light Ionic, gdyż pozostałe są stosunkowo ciężkie. nie wiem jednak, czy Jaguar robi równie dobre suszarki, co maszynki do włosów.
nie mam faworyta, mogę podać kilka przykładowych modeli, ale to tak po prostu rzuciły mi sie w oczy. nie wiem, czy będą się nadawać, dlatego proszę o fachową pomoc. przykładowe modele:

Fox Blue Eye, suszarka do włosów z jonizacją, 2100W - 99zl
Fox Thunder, suszarka do włosów z jonizacją, 2100W - 139 zl
Moser Protect, suszarka do włosów, 1500W - 79 zl
BaByliss PRO profesjonalna suszarka do włosów 2000W, BAB5559E, BAB5559WTE - 169 zl
Ermila Compact Tourmaline, profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją, dwa kolory, 2000W - 189 zl

pozdrawiam i dziękuję

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum