Stylizowany fotel

• m.tylek
  • m.tylek Avatar Autor

m.tylek stworzył temat: Stylizowany fotel

Witam,
Bardzo jest mi potrzebny fotel o wyglądzie jak najbardziej podobnym do tego, który jest na zdjęciu. Wszelkie informacje proszę przesyłać na mój adres e-mail.
Z góry dziękuję! :)

Załączniki:

tuniaaa85 odpowiedział w temacie: Odp: Stylizowany fotel

a nie próbowałaś dzwonić do Pandy i dowiedzieć się czy by takiego nie zrobili?? Rok temu kupowałam wyposażenie salonu i powiem szczerze, że mnóstwo foteli oglądałam ale takiego nie widziałam, nawet żeby był podobny :/ dlatego radziłabym zadzwonić do Pandy może Ayala

Lila odpowiedział w temacie: Odp: Stylizowany fotel

Fajny fotel to podstawa jeśli chodzi o wyposażenia salonu. Z własnego doświadczenia wiem,że ludzie bardzo patrzą na fotel właśnie. Ale trzeba pamiętać, żeby nie przekombinować. Bo fotel ma być fajny, ale też przede wszystkim wygodny.

Padka odpowiedział w temacie: Odp: Stylizowany fotel

Masz rację - fotel przede wszystkim musi być wygodny - bo przecież czasami klient spędza w nim naprawdę dużo czasu i lepiej żeby się nie kręcił, ciągle poprawiając się, bo mu nie wygodnie. Ja nie tak dawno wymieniałam u siebie w salonie fotele i kupił takie najprostsze Adamo w sklepie internetowym - https://mimari.com.pl/pl/c/Meble-Fryzjerskie/46 . I właśnie ta prostota jest ich największą zaletą. Pasują praktycznie do każdego wystroju, nie dominują wnętrza, a równocześnie są bardzo wygodne i dla klientów i dla mnie, bo mają regulowaną wysokość i ergonomiczną budowę.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum