Pan Piotr z Carlo Biani-Wrocław

venloth stworzył temat: Pan Piotr z Carlo Biani-Wrocław

Witam, napisanie na forum to jedyne co przyszło mi do głowy po licznych prośbach do salonu o podanie namiaru na ich byłego pracownika :roll: .
Pan Piotr pracował w salonie Carlo Biani we Wrocławiu na Rynku 48. Jedyny fryzjer który potrafil zrobic z moimi wlosami to, czego chcialam.
Wczoraj zadzwonilam, zeby sie do niego umówić i przeżyłam szok- usłyszałam "Pan Piotr już u nas niepracuje". Nie chceli mi powiedzieć gdzie Piotr teraz pracuje, oferowali mi nawet 30% zniżki jesli zapisze sie do kogos innego z ich salonu- niedoczekanie :evil: .
Pomóżcie!
Jeśli wiecie cokolwiek na temat Piotra, napiszcie.
Czekam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Pan Piotr z Carlo Biani-Wrocław

venloth, ale dobre 30% zniżki, życze powodzenie w poszukiwaniach bo czasem jest ciężko znaleść daną osobę.
Może spróbujesz porozmawiac z samymi pracownikami po za salonem, bo na recepcji Ci tego napewno nie powiedza

dingy odpowiedział w temacie: Re: Pan Piotr z Carlo Biani-Wrocław

Tez go szukam! Jakbym sie cokolwiek dowiedziala natychmiast dam znac!! Pozdrawiam! :-)

Ania odpowiedział w temacie: Re: Pan Piotr z Carlo Biani-Wrocław

A cóz pan Piotr miał w sobię ,czego nie maja inni fryzjerzy :?:

venloth odpowiedział w temacie: Re: Pan Piotr z Carlo Biani-Wrocław

Oh, no wiele, niebanalny styl, nie bylo ciężko mu przekazać to co chciałam,zawsze miał na względzie Twoje zdanie co do fryzury ale potrafil wlozyc cos od siebie, pozatym dobre cięcie i dużo dobrych pomysłów. potrafil sciac wlosy tak, zeby same z siebie wygladaly dobrze, bez zbędnych ceregieli. No i niewydawalam tam fortuny. tada! wystarczy zeby byc zalamanym po jego zniknięciu, co?

Ania odpowiedział w temacie: Re: Pan Piotr z Carlo Biani-Wrocław

No to w takim razie brawo dla pan Piotra :-> tak przywiązac do siebie klientkę ...kazdy fryzjer byłby z tego dumny.Pozdrawiam

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum