Poznań: Zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów

mk_miastokobiet stworzył temat: Poznań: Zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów

Zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów do bardzo dobrze prosperującego Studia Fryzjersko-Kosmetycznego MK Miasto Kobiet.

Salon mieści się w centrum Poznania, przy ul. Jeżyckiej 13A. To nowoczesne miejsce, rozpoznawalne na rynku, prężnie działające od ponad 10 lat. Fryzjerom zapewniamy dostęp do najlepszych jakościowo produktów oraz narzędzi pozwalających wykonywać usługi zarówno standardowe, jak i niestandardowe. Dbając o rozwój Pracowników, zapewniamy także dostęp do szkoleń oraz wiedzy na temat nowoczesnych technik fryzjerskich. Bogata oferta zabiegów, w tym pielęgnacje, regeneracje, przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą ultradźwięków na zimno (MK Cold Fusion), pozwala na kompleksową obsługę klientów i osiąganie wysokich zarobków.

Od Fryzjerów oczekujemy:
- doświadczenia
- własnej bazy klientów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- pracę w systemie zmianowym (niedziele wolne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pozostawienie w salonie: MK Miasto Kobiet, ul. Jeżycka 13a, Poznań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• Wikula123 Avatar /spalone wlosy

Witam chciałam się dowiedzieć czy po spaleniu sobie włosów rozjaśniaczem mogę zafarbować...

Ostatni post przez Wikula123

• asia76 Avatar Prezenty dla klientek

Gadżety z logo salonu ( długopis, mini kalendarz ) oraz oliwkę Indigo. Zastanawiałam sie jeszcze...

Ostatni post przez asia76

• militaria Avatar Zniszczone włosy!! co robić!!

Kikla moich porad: używajcie prostownicy i suszarki jak najrzadziej. Niestety ale oba urządzenia...

Ostatni post przez militaria