poszukuje fryzjerki Pani Madzi (Warszawa)

kamala possu stworzył temat: poszukuje fryzjerki Pani Madzi (Warszawa)

jakis czas temu trafiłam do Pani Magdy, która okazała sie bardzo dobra fryzjerką. Niestety, gdy chciałam się do niej zapisać w ubiegłym tygodniu okazało się, że już nie pracuje w salonie przy Obrońców Tobruku 29. Bardzo chciałabym ja odnaleźć (wiem, że pracuje w jeszcze jedynym salonie), panie z salonu nie chciały podać żadnych namiarów. Niestety nie znam nazwiska Pani Magdy, moge jedynie opisać. Uśmiechnieta kobieta po 30, ciemne włosy i ciemniejsza karnacja, na nosie okulary Ray Ban i tatuaż na ręku. Bardzo często powtarza, że jest maniakiem pielegnacji. Jeśli kojarzycie Panią Madzię, będę wdzięczna za informację w którym salonie obecnie pracuje. Pani Madziu! Jeśli Pani to przeczyta proszę dać znać, gdzie moge Panią znaleźć. Ja i moje prawie platynowe włosy tęsknimy za Panią bardzo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

sara odpowiedział w temacie: poszukuje fryzjerki Pani Madzi (Warszawa)

Akurat Pani Madzi to nie znam, ale mogę Ci polecić bardzo dobrą fryzjerkę Panią Marlenę z salonu Gnatyshyn, znajdującego się przy al. KEN 36A. Naprawdę super stylistka, doskonale umiejąca dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu głowy.

Monkey odpowiedział w temacie: poszukuje fryzjerki Pani Madzi (Warszawa)

Marlena czy Magda co za różnica, najważniejszy jest fach w ręku.

Deska Tarasowa Poznań

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum