Ulubione salony fryzjerskie

lordx1 odpowiedział w temacie: Re: Ulubione salony fryzjerskie

POLECAM SALON LORD I MAGNOLIA W JELENIEJ GÓRZE ,PRACUJˇ TAM KREATYWNE MŁODE OSOBY MAJˇCE DUŻˇ WIEDZĘ I DOBRE POMYSŁY,JAK KTOŚ CHCE PODAJĘ TELEFONY 0757554000 , 0757554001

meg odpowiedział w temacie: salon Nathalie stolica

A ja gorąco polecam salon Nathalie (ul. Stawki 2, budynek Intraco, tel. (022) 860.66.00) gdzie oprócz super fryzjerów macie także do dyspozycji kosmetyczki, masażystkę i rzecz jasna manicure, pedicure... Spędziłam u nich sobotnie przedpołudnie i wyszłam odmłodzona o kilka lat:) Ceny przystępne! Warto i to bardzo, sprawdźcie same!

lordx1 odpowiedział w temacie: Re: Ulubione salony fryzjerskie

super

czarodziejkaaa25 odpowiedział w temacie: Re: Ulubione salony fryzjerskie

Witam!!!!Odkryłam fajny salon fryzjerski w Warszawie i jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu stylistów tam pracujących.Są to osoby, które wcześniej pracowały u Macieja Wróblewskiego. Fajnie dobierają fryzury i robią świetną koloryzacje, nie pracują na byle jakich produktach lecz na kosmetykach z wyższej półki.Spróbujcie tam pójść, naprawde warto,Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A stylistom życzę powodzenia.JESTEŚCIE SUPER!!!!!!!!! www.eastwestbeauty.com.pl/subpage.html

Kasia111 odpowiedział w temacie: Re: Ulubione salony fryzjerskie

Polecam Studio ART VISAGE na ul. Foksal 10 w Warszawie. Super, super !!!! www.studioartvisage.pl

amanda82 odpowiedział w temacie: Re: Ulubione salony fryzjerskie

Ja polecam Instar Studio w Warszawie. Salon jest nieduży, ale to właśnie jego największa zaleta. Idąc tam naprawdę odpoczywam, panuje w nim bardzo fajna atmosfera, a co najważniejsze dziewczyna, która w nim strzyże potrafi świetnie dobrać kolor i fryzurę. Wysłałam tam ostatnio bratową i wróciła zachwycona. Ceny jak na warunki warszawskie powiedziałabym, że są niskie :) Kosmetyki są z firmy Matrix jakby ktoś był tym zainteresowany ;)
Salon jest na Żoliborzu na Kochanowskiego 10a - resztę namiarów znajdziecie na stronie http://www.instarstudio.pl

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum