FRYZJER/FRYZJERKA do ekskluzywnego salonu fryzjerskiego POZNAN

  • Posty: 1

atelier stworzył temat: FRYZJER/FRYZJERKA do ekskluzywnego salonu fryzjerskiego POZNAN

W związku z dynamicznym rozwojem ekskluzywnego salonu fryzjerskiego. Mamy przyjemność zaprosić potencjalnych kandydatów do udziału w rekrutacji na stanowisko: Fryzjer, stylista.

Od kandydatów oczekujemy:

umiejętności obsługi klienta;

doświadczenia,

wysokiej prezencji,

sprzedaży usług i produktów;

łatwości nawiązywania kontaktów z klientem (komunikatywność);

zaangażowania, pasji, kreatywności;

umiejętności pracy w zespole;

dyspozycyjności,

wysokiej kultury osobistej,

Jeśli lubisz pracę wśród profesjonalistów, chcesz się szkolić i rozwijać swoją karierę, jesteś osobą otwartą i lubiącą rozmawiać z ludźmi aby służyć im pomocą, to ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! i dołącz do zespołu wysokiej klasy ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa.

Jako firma chętnie inwestujemy w pracowników/współpracowników. Kwestie zarobków będą omówione przy spotkaniu, ich poziom będzie uzależniony od
profesjonalizmu i doświadczenia kandydatów.

*Mile widziana działalność gospodarcza.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania..

#18160
Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum