Wyszukiwarka salonów

Karina2016 stworzył temat: Wyszukiwarka salonów

Niezależnie od tego kto jest z jakiego miasta - dobrze jest sprawdzać wszystkie opcje w internecie!
Ja z racji pracy dużo podróżuję po kraju i kiedyś też miałam problem z kosmetyczką, fryzjerem itp.
ale teraz używam wyszukiwarki i zawsze udaje mi się znaleźć jakiś fajny salon w danym mieście!

Polecam wszystkim zagubionym w gąszczu salonów;)

pik odpowiedział w temacie: Wyszukiwarka salonów

Zdecydowanie polecam salon Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie, który można zaliczyć do grona najlepszych salonów w Polsce. Sama najczęściej zapisuję się do Pani Patrycji, która jest doskonałą fryzjerką z dużym doświadczeniem i wiedzą. Świetnie umie dopasować fryzurę do kształtu głowy i rysów twarzy.

AnkaG odpowiedział w temacie: Wyszukiwarka salonów

Ja ostatnio miałam okazję skorzystać z usług salonu na ulicy Górczewskiej 90A. Może to się wydać troszkę śmieszne, ale salon znalazłam na zasadzie wyszukiwania w Google. Podałam adres, info, że chodzi mi o fryzury ślubne, bo jechałam do Warszawy na ślub kuzynki. Owszem najprościej było się jej zapytać, ale wychodzę z założenia, że pierw szukam sama, później sprawdzam. Jak mój wybór jest wątpliwy, to szukam dalej. Tu okazało się, ze według słów kuzynki wybór jest dobry. I nie zawiodłam się. Po pierwsze fryzura bardzo mi sie podobała, po drugie wytrzymała całe wesele...

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum