dobry fryzjer warszawa praga!

Oliveeyes stworzył temat: dobry fryzjer warszawa praga!

Pilnie potrzebuje dobrej fryzjerki w okolicach warszawskiej Pragi! Ostatnia wizyta w nowootwartym salonie okazała się porażką, dlatego potrzebuje kogoś kto poprawi mi cięcie :( Help!

pik odpowiedział w temacie: dobry fryzjer warszawa praga!

Pewno już zdążyłeś zrobić korektę fryzury, ale na przyszłość polecam Ci super stylistę Mateusza z salon Gnatyshyn mieszczącego się przy al. KEN 36A. Salon znajduje się niedaleko meta, tak więc i dojazd dobry, a fryzjer ekstraklasa :)

karika odpowiedział w temacie: dobry fryzjer warszawa

Jeżeli chodzi o Warszawę to bez wątpienia warto udać się do http://bishojo.com.pl/ mimo, ze to nie Praga, a Mokotów :) Pani Ania potrafi zdziałać cuda, nawet z bardzo ciężkimi włosami do ułożenia.

ania01 odpowiedział w temacie: dobry fryzjer warszawa praga!

Do fryzjera nie chodzi się codziennie więc dla dobrego stylisty i własnego dobrego samopoczucia warto zrobić sobie wycieczkę do innej dzielnicy. Ja jeżdżę z Żoliborza na Ursynów do Gnatyshyn przy Pasażu Ursynowskim 9. Świetny salon w którym pracują fachowcy najwyższej klasy.

szalona94 odpowiedział w temacie: dobry fryzjer warszawa praga!

Ja dojeżdżam z pod Warszawy do OK Studio na Wilanowską :). Zgadzam się, że kilka kilometrów, raz na 2-3 miesiące nikogo nie powinno przerażać :P.

jurin odpowiedział w temacie: dobry fryzjer warszawa praga!

Ja najbardziej lubię salon Figaro. Ci co są z Pruszkowa dobrze wiedzą że ten salon jest najlepszy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jak bywam czasami w Warszawie ani przez chwilę nie pomyślę by tam wejść do jakiegoś fryzjera.Chodzę tylko do fryzjer-pruszkow.pl

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum