Gdzie ściąć włosy w stylu Visual kei?Opole/Wrocław

YoshiVonKillYou stworzył temat: Gdzie ściąć włosy w stylu Visual kei?Opole/Wrocław

W moim mieście nie ma dobrych fryzjerów... Jedna krzywo ścina, druga albo gada przy ścinaniu, odwraca sie i nie patrzy co i gdzie tnie, albo mimo mojego tłumaczenia i pokazywania licznych zdjęć tylko lekko mi cieniuje. Mówiąc jej, żeby podcięła mi tylko końcówki, chwyciła za nożyczki i zaczęła ciąć... Co wyczarowała na mej głowie? 'grzywkę na bok' - dużą ilość włosów z grzywki nacieniowała mi do długości mniejszej niż połowa czoła i zostawiła cieniutkie 'ledwo widoczne' pasmo włosów (nie rozumiem co to miało być, bo grzywką tego nawet nie można nazwać .-. ) Zcięła mi 20 cm włosów na długość i myśli że wyczarowała mi cudo na głowie. A przed ścięciem dokładnie jej tłumaczyłam, że ma nie ruszać grzywki i tylko podciąć lekko końcówki. Po tej wizycie już prawie rok nie chodziłam do żadnego fryzjera bo do tych z mojego miasta mam uraz. Chciałabym fryzurę w takim stylu Innego filmiku jak ścinają sobie samemu takie fryzury nie mogłam znaleźć, więc wkleiłam jak dziewczyna ją układa. Ja sama mam 2 lewe ręce więc nawet nie chcę się zabierać ścinanie włosów w domu.

Agniesia.S odpowiedział w temacie: Gdzie ściąć włosy w stylu Visual kei?Opole/Wrocław

http://www.berendowicz-kublin.pl/

Zobacz w salonach Berendowicz&Kublin w Opolu lub Wrocławiu. Napewno nie zawiodą ;)

bogusiaaa odpowiedział w temacie: Gdzie ściąć włosy w stylu Visual kei?Opole/Wrocław

we Wrocławiu to polecam Studio Essenza http://www.studioessenza.pl/ bardzo miła obsługa i dobra kadra fryzjerska, ścinałam w stylu Visual kei i wszystko zostało zrobione bardzo dobrze, tak jak tego chciałam, innego salony we Wrocławiu nie polecam bo nie znam, chodzę tylko do jednego bo ceny niższe niż w innych w mojej okolicy więc polecam ten jak ktoś zainteresowany

pik odpowiedział w temacie: Gdzie ściąć włosy w stylu Visual kei?Opole/Wrocław

W tej sytuacji polecam

pik odpowiedział w temacie: Gdzie ściąć włosy w stylu Visual kei?Opole/Wrocław

Wsiadaj w pendolino i przyjeżdżaj do Warszawy na al. KEN 36A do salonu Gnatyshyn. Pracuje tam rewelacyjna stylistka Ola, która potrafiła odratować niejedną zepsutą fryzurę przez niedoświadczonego fryzjera.

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum