czarne włosy

ClaudiaKK stworzył temat: czarne włosy

Witam! z tej strony Klaudia. Jestem nową użytkowniczką tego konta, a pisze z prośbą o radę, mam nadzieje, że ktos mi pomoże bo juz sama nie daje rady. A więc mój problem to czarne włosy... mój naturalny kolor włosów to ciemny blond...i chodzi o to, że farbje wlosy na czarno od jakiegos roku nawet nie, znudzil mi sie juz ten kolor chcialam wrocic do wlasnego...mialam 1cm odrost zafarbowalam go na złocisty brąz czy jakos tak oczywiscie odrost wyszedł RUDY! a reszta wlosow czarna chodz pod slonce widac refleksy brazu... PO PROSTU czy dałoby rade jakos farbujac zejsc do jasniejszego koloru....lub mojego naturalnego ? nie chce rozjasniac bo wiem, że to niszczy wlosy a ja moje prostuje i niestety sa juz dosc znisczone a nie chce ich obcinac...bo mam dosc dlugie a oczekiwanie na odrastanie bedzie uciązlie. w tym momencie moj odrost ma juz okolo 3cm ... co mam robic?!!

Ania odpowiedział w temacie: Odp: czarne włosy

Zrobic balejaż o jeden lub dwa tony jaśniejszy od czarnego ,tak aby tworzyły tzw łącznik włosów twoich naturalnych z tymi farbowanymi lub tez balejaż czarnym tonerem a nie farbą,ktory z czasem będzie sie odrobinę wypłukiwał.

ClaudiaKK odpowiedział w temacie: Odp: czarne włosy

dziękujeee..... to terar tylko wybrac sie do fryzjera ! a jak nie to bede chodzi z blond odrostami!:D

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum