dobry fryzjer kraków

  • mrw111
  • mrw111 Avatar Autor

mrw111 stworzył temat: dobry fryzjer kraków

A ja polecam studio Claudius. Przejrzyj sobie ich stronkę ;)

[url=http://http://claudius.pl/]dobry fryzjer Kraków[/url]

#13905

Agniesia.S odpowiedział w temacie: dobry fryzjer kraków

Najlepszy fryzjer w Krakowie to Salon Berendowicz&Kublin
http://www.berendowicz-kublin.pl/

Polecam!

#17672

BoWłosMaSwójGłos odpowiedział w temacie: dobry fryzjer kraków

W Krk mogę też polecić Salon Fryzjerski Maniewski.


...
#17706

karambit odpowiedział w temacie: dobry fryzjer kraków

Ja od siebie mogę wam polecić salon, do którego mam bardzo wielkie zaufanie i wiem, że jest bardzo dobry i nikt nie powinien się na nim zawieźć :) Ten salon to www.luciano.com.pl :)

#17719

karika odpowiedział w temacie: dobry fryzjer kraków

http://www.hairdesign.pl/ Moja znajoma poleciła mi jakiś czas temu ten salon mieszczący się na Karmelickiej i od tego czasu jestem ich stałą klientką. To nie tylko dobrzy fryzjerzy, ale także świetni wizażyści.

#17892

Aniela odpowiedział w temacie: dobry fryzjer kraków

Mówiąc szczerze obskoczyłam wiele salonów w Krakowie i nigdy nie byłam zadowolona w pełni, a gdy już trafiłam na kogoś, kto wydawał się dobrym fachowcem to ciężko było porozmawiać z nim o czymś więcej niż o nim samym. A przecież czas spędzany na fotelu fryzjerskim powinien być relaksem dla ciała i ducha. Zniechęcona wzięłam kolejną wizytówkę do kolejnego salonu i poszłam tylko po to by podciąć przysłowiowe końcówki i odświeżyć fryzurę. Żadna wielka metamorfoza, więc wszystko jedno dokąd. I tak trafiłam do Leona Hebdy na Rynek Podgórski z ponurą miną a wyszłam mega happy. Facet zna się na rzeczy, nie nosi głowy wysoko jak ci wszyscy "styliści fryzur", a salon mega klimatyczny i naprawdę dawno nie czułam tak pozytywnej energii w żadnym kosmetycznym salonie. Na kolejną, już odważniejszą zmianę, też zdecyduję się w tym własnie miejscu. Polecam tym, którzy mają dość zadufanych stylistów i liczą na fachową obsługę i świetną atmosferę. Dorzucam fotkę ;-) tutaj link

#18087
Załączniki:
Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum