egzaminy:)

Ania odpowiedział w temacie: Odp: O:egzaminy:)

dziewczyny,prawda jest taka,że my tutaj słuzymy pomocą a nie odwalamy za kogoś całą robotę .Jeżeli ktos po wielu miesiącach nauki o fryzjerstwie daje 30 pytań z prosbą o odpowiedż na nie ,z czego większośc jest naprawdę prosta a reszta znajduje się w zeszytach i książkach do technologii fryzjerstwa,to dla mnie jest to sygnał,że mam do czynienia z leniwą osobą i nie zachęca to człowieka do pomocy...Bardziej na miejscu byłoby pytanie ,,Gdzie ja mogę znależć odpowiedzi na niektóre z tych pytań?"Możecie zdać egzamin na 6 ,może ktos za was zrobić wszystko ale kiedyś będziecie pracować i wierzcie mi ,ze takie lenistwo będzie widoczne na odległośc i nie wrózy to nic dobrego na przyszłosc .Więc bierzcie do ręki książki ,zeszyty.pomyślcie trochę i do roboty...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

klosia odpowiedział w temacie: Odp: O:egzaminy:)

ze ty masz wszystko w ksiazkach i zeszytach to nie znaczy ze my tez, czeladnik jest zrobiony dla zsz i dla technikum a w technikum 3 czy 4 lata siedzisz w zeszytach a my mamy miesiac raz na rok nie zdaza nam wszystkiego powiedziec, to co moglam znajsc znalazlam do wielu pytan jeszcze nie doszlam, a pozatym jestem zdania ze starozytnosc nie jest mi potrzebna bardziej mi jest potrzebne to co teraz jest i jak uzywac tego, bo np. paleczka kalamis nie jest mi do niczego potrzebna wole wiedziec co teraz jest modne... albo po co mi potrzebne kto wymyslil np. strzyzenie warstwowe wole wiedziec jak to sie robi a nie kto wymyslil, ta osoba juz mi tego nie pokaze wiec mam go gdzies

ryzawa odpowiedział w temacie: Odp: O:egzaminy:)

dziewczyny polecam wam ksiązki Zuzanny Sumirskiej
1) Technologia fryzjerska Stylizacja
2) Bezpieczeństwo i higiena pracy w zawodzie Fryzjer
3) Nowoczesne Fryzjerstwo Chemia, technologie, techniki
oraz inne pozycje...

znajdziecie w nich odpowiedzi na wszystkie pytania...

Niestety nasza oswiata ma wiele problemow z organizacja zajec zawodowych z szkolach...
osobiscie staram sie zdobyc papiery aby uczyc w miejscowej zawodowce, wiem jak ciezko jest wam cokolwiek pojac w ciagu miesiaca zajec teoretycznych i w dodatku raz do roku:(

zainwestujcie z kolezankami w ksiazki a wszystko sie wam oplaci... na prawde znajdziecie w nich wszelkie odpowiedzi...

trzymam kciuki..
powodzenia:)

Ania odpowiedział w temacie: Odp: O:egzaminy:)

klosia ,zeszytów możesz ,nie mieć ale po książkę siegnąć chyba mozesz?Poczytaj i znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania ,(nawet zdziwisz się jak szybko)Więc nie bulwersuj się tylko skorzystaj z porady ,,ryzawej"i do roboty
Ps. co do starozytnosci,to nie mów ,że nie jest ci potrzebna bo niektóre rzeczy pozwalają wiele spraw zrozumiec i rozwinąc wyobrażnię ...To tak jakby ktoś powiedział ,że postawi super dom ale fundamenty nie są mu do niczego potrzebne....tak się nie da- fundamenty sa NAJWAŻNIEJSZE a resztę mozna sobie szlifować latami.Mam nadzieje ,że zastanowisz sie i zrozumiesz sens tych słów .Pozdrawiam

EwelaKlb odpowiedział w temacie: Odp: O:egzaminy:)

Ja również ukończyłam ZSZ, miałam miesięczne kursy, co rok, i jakoś bez problemu zdałam egzamin ! Na kursie uczycie się wszystkiego, co jest w pytaniach.. Gorzej z pisemnymi, bo tam przychodzą jakieś liczenia, matematyka, biologia... Ale poradzicie sobie, bo to raczej pytania na logikę ;)

klosia odpowiedział w temacie: Odp: O:egzaminy:)

duzo znajde w zeszytach nie powiem, ze nie, ale nauczyciele tez nie sa w stanie wszystkiego nam powiedziec cos moze im umknac

Moderatorzy: fryzjer
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• flamaster Avatar Nazwa Fryzury.

Witam, na wstępie przepraszam jeśli pomyliłem dział. Chciałbym się zapytać jak nazywa się ta...

Ostatni post przez flamaster

• truskawka232 Avatar w wolnej chwili

Macie chwilkę wolnego czasu i chcecie poczytać o czymś ciekawym to polecam stroną...

Ostatni post przez truskawka232

• truskawka232 Avatar kredyt na firmę

Od dawna przymierzałam się do wymiany sprzętu na nowszy i lepszy. Niestety, żeby to zrobić...

Ostatni post przez truskawka232