PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Henry44 odpowiedział w temacie: Odp: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Czy te włosy są na stałe przedłużone czy potem trzeba coś poprawiać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

aga334 odpowiedział w temacie: Odp: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Ania napisał: Z włosami przedłużanym trzeba obchodzić sie bardzo delikatnie,gdyz są one bardzo podatne na przesuszanie i uszkodzenia.Trzeba je nawilżać odpowiednimi kosmetykami do włosów przedłużanych i systematycznie szczotkować również szczotką do wł.przedłużanych i będzie ok.

Fakt troche z nimi zachodu ale mi to nie przeszkadza a efekty w pełni mnie zadowalają.

...

Hiacynta odpowiedział w temacie: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Ja tez chciałabym przedłuzyć ale się zastanawiam bo te fruzury które widziałam nie podobaja mi się.

BaśkaDz odpowiedział w temacie: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

A nie lepiej przedłużyć naturalnym włosem na dopince? Zakłądasz, sciągasz, zakładasz, sciągasz... w zależności od okazji, można kupić takie włosy naprawdę dobrej jakości. Sama mam i idealnie korespondują z moimi naturalnymi :)

robertsmiglo odpowiedział w temacie: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

No niestety przedłużane naturalne włosy są naprawdę wymagające. Potrzeba o nie dbać, myć i uważać. Fakt faktem, wyglądają przepięknie i każdy będzie z nich zadowolony, aczkolwiek minus jest w kosmetyce tych włosów. Szkoda, że jeszcze nikt nie wymyśli np drukowanie 3d włosów,że w komputerze wybierasz kolor i długość a drukarka Ci drukuje.

AkademiaSZ odpowiedział w temacie: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Ja przedłużałam sobie włosy w salonie fryzjerskim Fortunata, jedyny dystrybutor metody Cre-Cap. Zanim zdecydowałam się na przedłużenie dużo szukałam i czytałam na ten temat. Nie chciałam, żeby mi ktoś zniszczył włosy. Włosy jakie mi zostały przyczepione są naturalne i pięknie się trzymają. Dodatkowo kolorystycznie bardzo się wpasowały i nie widać różnicy pomiędzy moimi włosami a doczepionymi. Nie ma nic gorszego niż zapłacić mnóstwo pieniędzy i uzyskać mizerny efekt. Co najważniejsze włosy nie są doczepiane na klej, ani na kreatynę. Nie niszczy włosów. Jest bardzo estetyczna a włosy są w rewelacyjnej kondycji. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i sposobu wykonania. Zdecydowanie poleciłabym każdemu.

Moderatorzy: fryzjerPaweł.Limanowski
Zasilane przez Forum Kunena