PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

kesi stworzył temat: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Mam pytanie!!
Mój znajomy ma bardzo długie włosy i postanowił je ściąć. Czy istnieje możliwość bym przedłużyła sobie swoje włosy jego włosami?? i jesli to możliwe, to ile mogłoby to kosztować?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

aganova odpowiedział w temacie: Re: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Pewnie jest to możliwe.Najlepiej żeby je ściął wszystkie w kucyku,wtedy unikniesz poplątania,niewiem ile to by mogło kosztować ale musiałabyć popytać gdzieś gdzie przedłużają włosy na keratynę bo wtedy do każdego pasemka muszą doczepić zgrzew keratynowy :mrgreen:

Powerlook_pl odpowiedział w temacie: Odp: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

kesi napisał: Mam pytanie!!
Mój znajomy ma bardzo długie włosy i postanowił je ściąć. Czy istnieje możliwość bym przedłużyła sobie swoje włosy jego włosami?? i jesli to możliwe, to ile mogłoby to kosztować?

Przedłużanie naturalnymi włosami z pewnoscią da bardziej naturalny efekt. Istnieje wiele zakładów, które skupują włosy i potem wykorzystują je do tworzenia peruk lub właśnie pasm przedłużających włosy. Pozostaje tylko kwestia tego czy włosy nie są zniszczone i czy ich kolor będzie pasował do twoich? :)

...

Frez odpowiedział w temacie: Odp: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Włosy naturalne są w cenie i przedłużanie takimi do najtańszych zabiegów nie należy.
Ostatnio w ogóle zauważyłem, wzmożony ruch na usługi typu przedłużanie, warkoczyki a nawet dready i nie mam pojęcia skąd wziął się taki szał na to.

jakata odpowiedział w temacie: Odp: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Ja też chcę sobie przedłużyć włosy, ale moje są kręcone, zawsze je prostuję taką prostownicą , jest to jedna z tańszych ale jestem zadowolona z nie. Jak jest z tymi doczepianymi włosami(to mają być włosy naturalne), szczerze mówiąc średnio uśmiecha mi się kupować np. prostownicę w cenie ok.200 zł, jak będzie trzeba to ok, a jak jest z suszeniem takich włosów, w ogóle z pielęgnacją?

Ania odpowiedział w temacie: Odp: PRZEDŁUŻANIE NATURALNYMI WŁOSAMI

Z włosami przedłużanym trzeba obchodzić sie bardzo delikatnie,gdyz są one bardzo podatne na przesuszanie i uszkodzenia.Trzeba je nawilżać odpowiednimi kosmetykami do włosów przedłużanych i systematycznie szczotkować również szczotką do wł.przedłużanych i będzie ok.

Moderatorzy: fryzjerPaweł.Limanowski
Zasilane przez Forum Kunena