Oszukana przez fryzjera?

jaśmin stworzył temat: Oszukana przez fryzjera?

Witam

Miesiąc temu miałam przedłużane włosy metodą kanapkową. NA drugi dzień po umyciu włosów wszystkie taśmy poodpadały. Fryzjerka najpierw stwierdziła, że była to moja wina bo po prostu moje włosy odrzuciły włosy przedłużane. Później stwierdziła, że jest to wina firmy od której kupiła wadliwe taśmy. A konsekwencji tego wszystkiego fryzjerka nie chce mi zwrócić pieniędzy. Byłam już nawet u rzecznika praw konsumentów ale, iż nie dostałam paragonu od fryzjera nie mam dowodu na to że usługa wogule została wykonana.
Czy spotkaliście się z czymś taki aby przedłużone włosy odpadły po jednym dniu??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

cioskowa odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

nigdy w życiu się z czyms takim nie spotkałam

pik odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

co za żenada, ja też nigdy z taka sytuacją nie miałam do czynienia. Paragonów też raczej nie zbieram, ani o nie nie proszę, chociaż muszę przyznać, że tam gdzie teraz chodzę, zawsze jak płacę to na kasę nabijają i paragon sami mi wręczają.

BoWłosMaSwójGłos odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

Bardzo niefajna sprawa... Wstydzę się, że w mojej branży są tak nieprofesjonalnie zachowujący się fryzjerzy i fryzjerki... Niestety tutaj fryzjerka zachowała się bardzo nieelegancko :(

...

Malena odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

Nie zostawiaj tak sprawy to niedoppuszczalne

aska23 odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

To prawda bardzo nieprofesjonalne podejście fryzjerki. Jeżeli nie masz paragonu niewiele się zrobi. Tam gdzie chodzę nigdy jeszcze nie dostałam paragonu, ale teraz będę też na to zwracać uwagę, żeby jednak go dostać.

Moderatorzy: fryzjerPaweł.Limanowski
Zasilane przez Forum Kunena