Włosy doczepiane na ringach

Paulina224 stworzył temat: Włosy doczepiane na ringach

Cześć mam pytanie, czy po doczepieniu włosów na ringach bardzo sie włosy zniszczą np. platątanie od skóry lub łamanie się włosów.? Dużo jest podzielnych uwag na ten temat i teraz nie wiem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oliwia odpowiedział w temacie: Włosy doczepiane na ringach

Włosy na mikroringi mają to do siebie, że mogą obciążać włosy. To wygląda w ten sposób, że jak masz matal mikroring to on zaciska ten włos ale jest szansa, że Ci go połamie u nasady, bo przecież to metal czy twardszy plastik bez osłonki. Ale są też mikroringi z silikonem które otulają końcówka, wspierają żeby to pasemko się za bardzo nie zsuwało i mniej niszczą włosy. Wiadomo, jest to inwazyjna metoda dla włosa więc trochę na pewno się osłabią. Myślę, że najlepsze były by clipy clip in albo na taśmie. Powinny mniej obciążać włosy, a co za tym idzie cebulki. Co do kołtunienia to dzieje się tak kiedy włos odrasta a Ty niezbyt dobrze go wyczeszesz, do włosów przedłużanych trzeba stosować odpowiednią szczotkę, która sprawi, że włosy nie będą się tak przy załączeniach puszyć i kołtunić. Trzeba też pamiętać, że mikroringi trzeba podciągać do góry w zależności od tempa wzrostu Twoich włosów. Ale żeby uniknąć tych kołtunów przy zgrzewaniu najlepiej będzie jak będziesz je podciągać regularnie. Zawsze wtedy jest pewność, że nie dojdzie do takich przykrych sytuacji. Ja włosy robiłam u Pani Ani w Poznaniu, niestety już nie zakłada włosów, ale je sprzedaje co w zupełności polecam. Podrzucam stronkę www. www.wlosykegel.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjerPaweł.Limanowski
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum