zagęszczanie włosów

martis4-mn stworzył temat: zagęszczanie włosów

Witm. Mam pewien problem dotyczący zagęszczania włosów. Chodzi o to, że w sierpniu wychodzę za mąż. Bardzo podobają mi się warkocze i taka też fruzurkę chciałabym mieć. Tylko, ze mam bardzo cienkie włosy. Dziewczyny doradzaja mi, żebym zagęścił je sobie tylko nie wiem gdzie (mieszkam niedaleko Kielc), w jakiej cenie i kiedy najlepiej to zrobić... No i boje się, że zrobią mi się kołtuny. Bo ponoć to zależy od jakości włosów. Proszę o porady i pozdrawiam.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cameron Hair odpowiedział w temacie: zagęszczanie włosów

Najlepszą metodą do takiej fryzury będą włosy Clip In.Bez problemu można założyć je samemu w domu. Metoda Clip In jest bardzo wygodną ,szybką i nieinwazyjną (nie niszczy włosów) metodą przedłużania włosów. NAjlepiej kupić zestaw 7-8 taśmowy (do wyboru są włosy syntetyczne i naturalne). Można je zamówić przez internet www.cameronhair.pl na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=17767265 lub kupić w stacjonarnym sklepie. Podaje link do filmu gdzie pokazane jest jak wpina się włosy clip in.na filmie włosy wpina fryzjer jednak jest to takprosta czynność że można je codziennie wpinać samemu:

pozdrawiam serdecznie

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjerPaweł.Limanowski
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum