Przedłużanie włosów

Ania odpowiedział w temacie: Odp: Przedłużanie włosów

Naprawdę uważasz,że mikroringi nie obciążają włosów????A dlaczego odradzasz zgrzewy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

motylek188 odpowiedział w temacie: Odp: Przedłużanie włosów

owszem każda metoda przedłużania i zagęszczania włosów obciąża je w pewnym stopniu ale sęk w tym by wybrać najwygodniejszą i w miare możliwości najmniej szkodliwą dla włosów ja obecnie nie umiem wykonywać przedłużania na zgrzewy i nie chcę, ponieważ moja koleżanka sprawiła sobie jakiś czas temu takie włoski i owszem pięknie wygladały naturalny włos dopasowane wszystko jak trzeba ale gdy po pewnym czasie zaczęły jej odrastać część wypadła i zrobiły się brzydkie "dziury" i już nie wyglądało to tak pięknie chcąc odczepić resztę włosów troche je sobie powyrywała a w efekcie nie zostało jej nic innego jak obciąć włoski.... tak wiec polecam mikroringi... owszem obciążają jak każde ale w każdej chwili można zdjąć bez obcinania włosów.....

Skoro nie wykonujesz przedłużania na zgrzewy ,to nie powinnaś wypowiadać się negatywnie co do tej metody bo nie masz własnych wniosków tylko koleżanki,która prawdopodobnie nieprawidłowo dbała o włosy po przedłużaniu i dziury ma być może na własne życzenie,Ja absolutnie nie zgadzam się z tobą.Wykonuję przedłużanie na zgrzewy i uważam ,że jest to metoda jedna z bezpieczniejszych.

po pierwsze nie musisz sie tak denerwowac po drugie chcialabym podkreslic ze jestes na forum gdzie kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie na dany temat kolezanko to nie targowica !
dla mnie sama nazwa zgrzewy wyraża na jakiej zasadzie działa
ale wporzadku jesli tak chwalisz zgrzewy to wytłumacz na jakiej zasadzie sie to wykonuje i jak mozna je usunac bo wiadomo kobieta zmienna jest ...
krytykujesz mnie za to ze wyrazam wlasna opinie a nie podalas nawet argumentu dlaczego ta metoda wedlug ciebie jest najlepsza...
czekamy na odpowiedz

motylek188, a gdzie ty tu widzisz nerwy??Oczywiście że to nie targ i każdy może się wypowiedzieć,po to jest to forum...Moim zdaniem mikroringi są bardziej inwazyjne niż zgrzewy.Zgrzewy wykonuje się na tej zasadzie,że pasemko włosów przygotowanych do przedłużania zakończone jest zgrzewem keratynowo woskowym.Roztapia się ten zgrzew za pomocą specjalnego sprzętu i łączy się je z pasemkiem naturalnym .Temperatura jaką używa się do tego zabiegu jest całkowicie bezpieczna dla włosów.Zgrzewy usuwa się za pomocą specjalnego płynu .Z włosem naprawdę nie dzieje się nic złego ani podczas zabiegu ani po zdjęciu włosów,oczywiście przy prawidłowej pielęgnacji.

dzieki za objaśnienie. ;) rzeczywiście opisując przez Ciebie ten zabieg jest mało inwazyjny nie mam pojecia jak moja znajoma pielegnowala te włosy widzialam jedynie skótki. tak więc dzieki za odpowiedz napewno nasze uwagi komus pomoga w wyborze odpowiedniej metody pozdrawiam serdecznie ;)

Moderatorzy: fryzjerPaweł.Limanowski
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum