Złamany nadgarstek a praca fryzjera.

goldilocks94 stworzył temat: Złamany nadgarstek a praca fryzjera.

Witam. 2 lata temu ukończyłam roczną szkołę fryzjerską, pracowałam również kilka miesięcy, jako pomoc fryzjerska w salonie. Niestety z powodu moich zobowiązań zawodowych w poprzedniej pracy, nie mogłam w pełni rozwijać się w zawodzie fryzjera, w dodatku rok temu złamałam kość w lewym nadgarstku i czeka mnie operacja w kwietniu 2024, a potem pewnie rechabilitacja. Jestem w trakcie wyprowadzki do innego miasta i poszukiwania nowej pracy i cały czas myślę o daniu sobie jeszcze jednej szansy, żeby spróbować się wyszkolić i podjąć pracę, jako fryzjer. Jest to moje marzenie. Chciałabym zaczerpnąć porady, czy z moją dolegliwością w tym momencie jest sens rozpoczynać fryzjerską przygodę, czy odłożyć to na przyszłość, kiedy ręka mi wydobrzeje. Jestem praworęczna, ale wiadomo, że fryzjer pracuje obiema rękami. Proszę o porady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Den2 odpowiedział w temacie: Złamany nadgarstek a praca fryzjera.

Az online nyerőgép azonnal egy édes univerzumba repíti a játékosokat cukorkákkal, gyümölcsszimbólumokkal és egyéb finomságokkal. A világos dizájn és a nem zavaró zenei kíséret ideálisan kiemeli a fő témát online kaszinó ggbet-hu.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum