Praca licencjacka ankieta

klaudia12 stworzył temat: Praca licencjacka ankieta

Witam,

piszę pracę licencjacką na temat wybory formy opodatkowania dla salony fryzjerskiego. Potrzebuję średnich danych finansowych. Czy mogłabym prosić i wypełnienie krótkiej ankiety- potrzebny będzie przychód i koszty podatkowe (jeśli takie były) za 2019 rok. Jeśli ktoś chciałby mi udostępnić dokładne dane swojego salonu fryzjerskiego byłabym bardzo wdzięczna. Oczywiście wszystko w ramach pracy badawczej.

Link do ankiety https://www.interankiety.pl/f/VPM1M6XP

Dziękuję i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

globmistrz odpowiedział w temacie: ANALIZA STATYSTYCZNA - SPSS, STATISTICA, RSTUDIO, EXCEL - ANKIETY, BADANIA

Oferuję pomoc w analizie statystycznej wyników badań (ankietowych, kwestionariuszowych) do prac magisterskich, licencjackich, prezentacji graficznej, weryfikacji hipotez.

Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 12 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://analiza-statystyczna.prv.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• Wikula123 Avatar /spalone wlosy

Witam chciałam się dowiedzieć czy po spaleniu sobie włosów rozjaśniaczem mogę zafarbować...

Ostatni post przez Wikula123

• asia76 Avatar Prezenty dla klientek

Gadżety z logo salonu ( długopis, mini kalendarz ) oraz oliwkę Indigo. Zastanawiałam sie jeszcze...

Ostatni post przez asia76

• militaria Avatar Zniszczone włosy!! co robić!!

Kikla moich porad: używajcie prostownicy i suszarki jak najrzadziej. Niestety ale oba urządzenia...

Ostatni post przez militaria