NABRDALIK AKADEMIA FRYZJERSKA

barberian stworzył temat: NABRDALIK AKADEMIA FRYZJERSKA

Witam wszystkich :)

Pracuję już chwilkę jako zawodowy fryzjer( prawie 2 lata), jednak ze znajomymi chcielibyśmy odbyć jakieś fajne dodatkowe kursy albo szkolenia. Czy korzystał już ktoś z firm organizujące takie? Jeżeli tak to jakie wrażenia, jaki rodzaj kursu i ile was kosztowało? Jestem z okolicy Katowic. Znaleźliśmy taką akademie fryzjerską : https://nabrdalikakademiafryzjerska.pl/ . Mógłby ktoś się wypowiedzieć o niej? Słyszałam ze całkiem fajnie organizują wszystko, lecz nie mieliśmy przyjemności korzystania z usług. Na ich stronie widnieje informacja o dofinansowaniach do 80%, czy jest to możliwe?
Proszę o wszelkie opinie co do samych akademii fryzjerskich jak i do tej konkretnej, z góry dziękuje :)

texasranger odpowiedział w temacie: NABRDALIK AKADEMIA FRYZJERSKA

Właśnie jestem na kursie u nich Basic poziom 2 :) Pierwszy już za mną. Wrażenia rewelacyjne, tak jak oni uczą powinni wszyscy, a nie byłoby problemów ze złymi fryzjerami. Potwierdzam, jest dotacja, u mnie udało się wyciągnąć własnie 80%, także bardzo się cieszę :) Miejsce pełne profesjonalistów, jeżeli ktoś się waha, to całkowicie niepotrzebnie, polecam wszystkim :)

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum