Jak się wyciszyć?

eleonora stworzył temat: Jak się wyciszyć?

Hej, od czasu kwarantanny bardzo dużo śpię, pewnie jest to spowodowane większą ilością czasu, ale potrafię łącznie nawet około 12h przespać. Nie chce marnować tyle dnia, ale bez tego czuje się zmęczona. Często mam tez problem żeby w ogóle zasnąć i potrzebuję jakoś godzinę aby do tego doszło. Macie jakieś rady co zrobić? Wiem ze muszę się przestawić i chodzić spać szybciej i o regularnych porach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

asia76 odpowiedział w temacie: Jak się wyciszyć?

Miałam to samo rok temu. Spałam bardzo długo, bo nie miałam powodu aby wstawać rano (zostałam przez koronę bez pracy więc mogłam spać ile chce xd). Zmieniło się to jak poszłam do pracy i muszę wstać o 6 rano żeby zdążyć dojechać na 8 do pracy xd jak długo spałam byłam mego zmęczona, bolała mnie głowa, byłam marudna, źle się czułam, miałam nawet mdłości. Teraz już się tak przestawiłam, że nawet w wolny dzień śpię do max 7-8 ale zbadaj cukier, tarczycę, jajniki jak wyżej. Ja zbadałam i wyniki miałam dobre więc złe samopoczucie wynikało z ilości mojego snu. Teraz śpię 8-7 godzin na dobę i jest okej wszystko.

Z naturalnych suplementów poczytaj sobie o olejkach cbd https://konopnysklep.com.pl/olej-cbd/olej-konopny-raw-5-cbdcbda-10ml-500mg.html Poprawiają kondycję i pomagają w zasypianiu.

militaria odpowiedział w temacie: Jak się wyciszyć?

Miałaś stwierdzonego koronawirusa czy tylko kwarantannę? Badania po koronawirusie, poza RTG płuc, podobno warto zrobić najwcześniej miesiąc po chorobie (tak twierdzi przynajmniej mój lekarz).
Organizm chyba może też jeszcze dłuższą chwilę potrzebować dłuższego snu.
Co do zaśnięcia, może ciepła kąpiel w komplecie z melissa pomogą?
Pomaga jeszcze Ashwagandha.

Na poczatku wypróbuj takie naturalne sposoby, tabletki na zasypianie to ostateczność.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum