Jak reklamować salon

asia76 stworzył temat: Jak reklamować salon

Cześć Dziewczyny otworzyłam studio paznokci i potrzebuje jakis pomysłów jak rozkrecic i rozreklamowac biznes zeby zachecic do odwiedzania strony i salonu:)
Pomyslow mi brakuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

militaria odpowiedział w temacie: Jak reklamować salon

Chwal się wiedzą co jakiś czas wrzucaj na fejsa ciekawostki i istotne informacje dotyczące pielęgnacji, higieny i innych rzeczy związanych z dłońmi i paznokciami. Wrzucaj na bieżąco info o nowych produktach i usługach u Ciebie. Wprowadź karty stałego klienta np. Co 10 wizyta jakiś rabat albo gratis np. Zabieg pielęgnacyjny na dłonie. Urządz konkurs na darmową stylizacje paznokci - taki klasyczny z polubieniami, zaproszeniem znajomych do polubienia i udostępnieniem posta. Wrzucaj czasem posty pokazujące backstage Twojej pracy. Poszukiwanie nowych lakierów, dbałość o sterylizacje i higiene narzędzi. Zamiast ulotek zainwestuj w wizytówki. To zawsze wygląda profesjonalniej. Podrzuć do okolicznych solariów i salonów fryzjerskich a w zamian weź ich ulotki. Raz w miesiącu wybierz kilka zdjęć z funpage które dostały najwięcej lajków i urządz konkurs na polubienia.

zamyslona odpowiedział w temacie: Jak reklamować salon

Myślę, że na reklamie nie masz co oszczędzać, szczególnie jeśli usługę wykonujesz dobrze. Duża inwestycja na początku pozwoli Ci zwiększyć zasięg i rozpoznawalność, a jeśli masz wysoką jakość i ok ceny to reszta już powinna rozwinąć się pocztą pantoflową. W razie czego zawsze możesz wziąć szybką pożyczkę i z niej inwestować w marketing, poczytaj https://www.wonga.pl/blog/kredyt-na-dowod-bez-umowy-o-prace-czy-mozliwe chociaż moim zdaniem ta opcja jest bardziej ryzykowna. No ale jeśli brakuje gotówki...

zamyslona odpowiedział w temacie: Jak reklamować salon

W dzisiejszych czasach ja skłaniałbym się w kierunku promowania ekologii. Klasycznych działań marketingu w internecie czy gdzie indziej oczywiście nie można się pozbywać, ale można nadać im konkretny charakter. Poczytaj więcej o popularnych tematach dotyczących ekologii właśnie w sieci, na przykład na tym blogu https://www.casfera.pl/ocieplenie-arktyki-wplynie-na-nas-wszystkich/ Myślę, że szybko znajdziesz temat pasujący do Ciebie.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum